Profit travel club

Profit travel club

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Profit travel club to mlm o turystyce. Firma AMS Profit jest Polską firmą, która od 1999 roku organizuje pobyty wypoczynkowe, a są one wykorzystywane w oparciu o autorski system emisji oraz dystrybucji voucherów. Profit travel club powstał w 2015 roku.

Dobry plan marketingowy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że klub dostępny jest dla każdego. Dzięki temu można nie tylko wypoczywać, ale również zarabiać, oszczędzać i zwiedzać.

Co jest głównym celem firmy?

Profit travel club jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego głównym celem jest propagowanie wypoczynku, ale tego w najpiękniejszych rejonach Polski, a w dodatku za cenę, która jest przystępna dla każdego.

System partnerski firmy jest oparty na programie lojalnościowym „Wypoczywajmy razem”. W związku z tym można nie tylko wypoczywać, ale również budować dochodowy biznes.

Produkty

Z oferty wypoczynku mogą skorzystać tylko te osoby, które posiadają Voucher AMS Profit. W ofercie jest:

  • Voucher wczasowy, który upoważnia dwie osoby do jednorazowego skorzystania z oferty, jaką są „turnusy 7 i 14 dniowe”; taki Voucher jest ważny przez jeden rok od daty zakupu;
  • Voucher weekendowy, który upoważnia dwie osoby do jednorazowego skorzystania z oferty, jaką są „Pakiety 3 dniowe” i jest on ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

Jeśli zdecydujemy się na kupienie pakietu startowego, to w zestawie będziemy mieć:

  • 1 Voucher wczasowy,
  • 1 Voucher weekendowy.

Doskonałym rozwiązaniem jest to, że te vouchery są bezimienne, a więc mogą stanowić idealny prezent dla drugiej osoby.

Czy warto dołączyć do firmy?

Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż podczas odpoczynku czy wędrówki po górach dzięki własnej grupie referencyjnej można zarabiać.

Osoby, które przystąpią do Profit travel club, otrzymują dostęp do oferty turystycznej, a dzięki temu można tworzyć własny dochodowy biznes.

Na jakich zasadach działa firma?

Współpraca firmy oparta jest na Systemie Marketingu Wielopoziomowego MLM. Każdy sam określa tempo swojej pracy i to, z kim pracuje, a firma służy pomocą.

Aby zostać partnerem, trzeba posiadać zaproszenie od sponsora, którego ID jest podawane podczas rejestracji. Sponsor ten będzie nas wspierał w budowaniu naszego biznesu.

Osoby, które nie znają żadnego członka klubu, mogą wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] lub SMS na nr 608453907, podając swoje imię i miejscowość, w której się mieszka (wraz z kodem pocztowym) i z dopiskiem „Chcę dołączyć do TPC”, a firma skontaktuje się z nami.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.