QN Europe

QN Europe
4.3 (86.67%) 6 votes

21
6
Rating: 16.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma QNet Ltd, znana też jako QuestNet, GoldQuest, and QI Limited, to firma MLM założona w Hongkongu w 1998 roku przez Vijaya Eswarana i Josepha Bismarcka. Kluczem do sukcesu tej firmy okazało się narzucenie pewnej struktury w ich MLM, to jest systemu binarnego. Aby zarabiać prowizje klienci muszą się pojawić po prawej, jak i lewej stronie.

Firma sprzedawała monety, poźniej wakacje, natępnie produkty odżywczo-zdrowotne. Nabyła też producenta zegarków, szwajcarską firmę Cimier; obecnie można kupić zegarki i biżuterię.

Do Polski firmę wprowadzają głównie marketerzy z Niemiec.

Warunkiem dołączenia do programu jest bycie zaproszonym przez obecnegouczestnika, a następnie trzeba kupić jakiś firmowe produkty o określonej wartości, a nastęnie by zarobić trzeba przyprowadzić kolejnych ludzi którzy zrobią to samo itd. Produkty te zostały przyporządkowane do jednej z dziesięciu grup, a warte są od jednego do dziesięciu punktów. Aby otrzymać pierwsze 200$, konieczne jest sprzedanie produktów za sześć punktów, ale trzy punkty muszą być z lewej, a trzy z prawej strony. Jest dużo produktów za trzy punkty, na przykład się zegarki. Taki zegarek kosztuje 2000$.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.