Ramissio

Ramissio
3 (60%) 1 vote

4
4
Rating: 0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma sprzedaje wysokiej jakości suplementy. Są to na przykład: sok z jagód goji pochodzących z Chin (z prowincji Ningxia), kolagen (z ryb), beta-glukany na odporność pozyskiwane z grzybu boczniaka, rewitalizującą mieszankę aloesu, agawy i acai, i plastry oczyszczające. Pamiętacie plastry aikido? Które podobno nie działały?

Założycielem firmy jest Vladimir Drozd. Firma pochodzi z Czech, jest też obecna na Słowacji, a w 2014 zaczęła wchodzić do Polski.

Nazwa pochodzi od Ra (egipski bóg słońca) i Missio (misja po lacinie). Chociaż prawdziwa nazwa firmy to MEDICOLUX EUROPE s.r.o., Křivánky 682/12c, 642 00 Brno – Bosonohy.


Opinie o firmie

Swietna firma, naturalne produkty

Ramissio
5
0
Rating opinii: 5 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Moim zdaniem fajna firma, która łączy naturalne produkty z misją. Ciekawe, że pochodzi z Czech – kraju bliskiego Polsce. Myślę że może się tu nieźle rozwinąć. Przy okazji: beta glukany z boczniaka (ale innej firmy) poleciła mi kiedyś lekarka.

Firm co sprzedają aloes i goji też już trochę jest w Polsce.

Moim zdaniem te plastry detoksykujące to ściema, można kupić w chińskich budach po kilkadziesiąt groszy za sztukę ale i tak nie działają.

+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.