Raypath

Raypath
4.2 (84%) 5 votes

7
8
Rating: 0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma Raypath proponuje najwyższe zarobki w całej Europie spośród wszystkich firm typu MLM . Produkt na którym pracuje jest jedynym dostępnym na rynku który nie wynosi dodatkowych pieniędzy z budżetu klienta , ponieważ jest on zamiennikiem. Uważam , że jest to jedna z najistotniejszych informacji dlatego zamieszczam ja na samym początku .
Firma powstała w 1994r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie . Prezes firmy przyczynił się do stworzenia genialnego produktu do domu , który nie posiada wytycznych dotyczących segmentu klientów . Można ZAPROPONOWAĆ go dosłownie KAŻDEMU .
Chodzi o Czyściki Ekologiczne (ściereczki wykonane ze specjalnych mikrowłókien) , które potrafią wyczyścić absolutnie cały dom (nawet tłusty okap, piekarnik) oraz samochód TYLKO i wyłącznie przy użyciu WODY , przy czym są w stanie całkowicie WYELIMINOWAĆ wszelkiego rodzaju CHEMIĘ gospodarczą. Naturalnie wiąże się to z OSZCZĘDNOŚCIĄ PIENIĘDZY dla klienta (przeciętne gospodarstwo domowe wydaję średnio 150,00/miesięcznie).
Przejście na ‚tryb ekologiczny’ wiąże sie rownież z oszczędnością czasu , ale co najważniejsze oszczędnością ZDROWIA .


Opinie o firmie

Życzę każdemu !!!

Raypath
2
7
Rating opinii: 1.44 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Pracuje w tej firmie od 15.07.2015r. Nie jest to mój pierwszy MLM więc pozwolę sobie porównać .
Zgodnie z tym co zostało napisane w opinii rewelacją jest fakt , że produkt jest zamiennikiem , a działa to tak :
Jeżeli Państwu x spodoba sie produkt (nie ma osoby zdrowej psychicznie której on sie nie podoba) zamieniają go na zasadzie NIE KUPUJE CHEMII – Pieniądze przeznaczam na dogodny system płatności który proponuje firma i tyle ! Produktu nie sprzedaje się tu gadaniem tylko pokazywaniem , bo przecież gadać można dużo , ale najważniejsze jest to co widać , a efekty jakie pozyskujemy na testach roboczych są oszołamiające , aczkolwiek tak jak wczesniej napisałem trzeba zobaczyć to na własne oczy .
Uważam ze na podkreślenie zasługuje fakt iż firma jest absolutnie bezkonkurencyjna . Nie ma drugiej takiej która proponuje równie innowacyjny produkt do sprzątania domu .
Osoby chcące dołączyć do Mojego młodego teamu zapraszam do kontaktu . Tu zarabia sie prawdziwe pieniądze , a wiem z doświadczenia , że za kremiki , dżemiki czy suplementy w sklepie się nie zapłaci .
Nie bez przyczyny właśnie przeczytałeś tą opinie 🙂
Pozdrawiam

E-mail
[email protected]
Telefon
690310124
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii
O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.