S7 Medical Company

S7 Medical Company
5 (100%) 3 votes

2
2
Rating: 0.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma S7 jest operatorem produktu o nazwie Pakiety Prywatnej Opieki Medycznej

Posłuchaj o nowym projekcie w branży medycznej wartej w tym roku 122 miliardy złotych. Na rynku, na którym dokonują się miliardowe transakcje. O firmie, która daje nowe możliwości, ma w planach rozwój w całej Polsce, a w kolejnych latach także w innych krajach. O firmie S7, która w krótkim czasie została członkiem Business Center Club i planuje w 2018 roku wejść na GPW. Myślę, że w Twoim otoczeniu jest jeszcze nieznana i to dobry moment, żeby się tym zainteresować.

S7 to firma, która jest właścicielem oraz dystrybutorem pakietów Opieki Medycznej SIGNUM. Celem i misją firmy jest upowszechnienie prywatnej służby zdrowia, aby każdy miał do niej łatwy dostęp, jak to jest, np. z telefonami komórkowymi.

Główną misją i celem firmy jest podnoszenie jakości życia wszystkich ludzi, a także upowszechnienie prywatnej służby zdrowia.

Firma S7 daje możliwość skorzystania z abonamentu prywatnej opieki medycznej SIGNUM przy współpracy z firmą POLMED.

Korzyści wynikające z posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej

Jest wiele korzyści, które doskonale wpływają na zdrowie i zadowolenie każdego pacjenta, a jest to m.in. dostęp do lekarza w dowolnym miejscu bez załatwiania wszystkich zbędnych formalności, a także brak karencji oraz możliwość wybrania dowolnego pakietu, który będzie dostosowany do naszych potrzeb.

Poza tym dzięki takiemu pakietowi krótko czeka się na wizytę, nie trzeba stać w długich kolejkach, a to sprawia, że jakość życia jest wyższa. Wizyty zawsze odbywają się w wyznaczonym czasie. Jeśli poleci się 7 klientów, to jest możliwość posiadania pakietu medycznego za darmo. Każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny i ma dostęp do lekarzy z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać S7?

S7 daje nam możliwość dostępu do pakietów prywatnej opieki medycznej, a dzięki temu każdy staje się członkiem Business Centre Club. Pacjent ma dostęp do tysiąca placówek medycznych na terenie całego kraju i do wszystkich świadczeń medycznych.

Jest to firma z polskim kapitałem i z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży. Ceny takiego abonamentu rozpoczynają się już od 49/65 zł. Poza tym jest możliwość skorzystania z Programu Partnerskiego „7 kroków do celu”.

Cena pakietu zależy od ilości osób, które on obejmuje, a do wyboru jest pięć pakietów i w każdym z nich zwiększa się ilość świadczeń medycznych, np. lekarzy specjalistów czy badań. Można nabyć pakiet indywidualny, partnerski lub rodzinny.


Opinie o firmie

Polska firma w MLM

S7 Medical Company
3
11
Rating opinii: -0.56 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Szukając firmy do współpracy zależało mi na sprawdzonym partnerze biznesowym . Jako że pracuje z bankami to miałem bardzo konkretne wymagania .
Tym sposobem natrafiłem na firmę S7 , firmę polską , członka Business Center Club ( elitarny klub który nie pozwoli sobie na przyjęcie firmy krzak w swoje szeregi ),
zdobywca wielu nagród biznesowych .
Powyższe informacje były dla mnie bardzo ważne i interesujące .
Kolejnym argumentem za , okazał się system wynagrodzeń .
Bardzo wielką zaletą programu jest faki iż Pakiet Medyczny jest usługą abonamętową
Kolejna zaleta że Pakiet Medyczny jest skierowany tak naprawdę dla każdego z nas , bo nasza służba zdrowia działa tragicznie ( kolejki , terminy , skierowania ,limity )
Posiadanie Pakietu rozwiązuje powyższe problemy .
Kolejna zaleta – Cena
Najtańszy Pakiet to tylko 65 zł miesięcznie
Budując strukturę 9 osobową opartą na 4 liniach
dochodzimy do dochodu pasywnego około 25.000 zł
Nasze jedyne zadanie pozyskać 9 osób .
Po 3 osoby miesięcznie i za pół roku uzyskasz wolność finansową .
Nie będę nawet za wiele wspominał o konkursach i samochodach jakie firma proponuje .
Poza tym wsparcie online , szkolenia stacjonarne , linki i wiele innych .
Ja na przykład mam dla osób chcących podjąć współpracę świetny film który bardzo pomaga mi w pracy
Nie zwlekaj i przyłącz się do nas .
Masz pytania pisz lub dzwoń

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://online.s7mc.com/account/register/agent/CQR89657324
Telefon
608 598 696
Jeden komentarz:
  • To suuper tylko pozyskać 9 osób i potem już nic nie trzeba robić tylko zgarniać kasę ?? 25 000 zł rocznie? miesięcznie? po 5 latach ? tutaj brak konkretów. Czytaj dalej »
  • + Dodaj swój komentarz do tej opinii    O Autorze

    Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

    Dodaj opinię

    Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.