Souvre Internationale

Souvre Internationale
4 (79.08%) 23437 votes

175
213
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Souvre Internationale jest polską firmą, która promuje nowy wymiar marketingu społecznościowego. Firma ta ma w swojej ofercie produkty codziennego użytku, ale są one połączone z produktami klasy wyższej.

Firma działa w systemie MLM. Rozpoczęła działalność w kwietniu 2016 r. choć już wcześniej osoby zaczynały powoli działać w tej firmie. Część z nich działa wcześniej w podobnej firmie, Lou Pre, a z nich część wcześniej w FM. Dyskusja na ten temat pojawiła się już w marcu 2016 na tej stronie. Ale oczywiście na pewno są tam też osoby które przeszły z innych MLMów oraz osoby zupełnie świeże w branży.

Na Facebooku pojawiła się już grupa dyskusyjna dla dystrybutorów oraz strona na której można poczytać o firmie

 

Firma Souvre Internationale

Dane firmy:
SOUVRE INTERNATIONALE Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 556-27-61-020
REGON:362911971
pr
Al. Okrężna 8,
88-100 Inowrocław
tel +48 52 358 15 00

 

Misja firmy

Można z nią budować długoterminowy biznes, który będzie oparty na relacjach z Klientami i Partnerami. W swojej ofercie ma dobrej jakości produkty, które zostały opracowane na podstawie badań i doświadczeń ekspertów.

Firma twierdzi, że zapewnia przejrzyste warunki współpracy, a do tego najlepszy plan marketingowy i dobre produkty.Gdzie można kupić produkty?

Osoby, które zdecydują się na kupienie tych produktów, muszą jedynie odwiedzić sklep internetowy. Osoba, która jest zarejestrowana, czyli Partner otrzymuje około 30% upustu na zakupy. Natomiast Odbiorca jest uprawniony do 20% upustu.

Jeśli ktoś chce kupić dany produkt, ale nie jest zarejestrowany, to może go nabyć bezpośrednio od Partnerów po cenach katalogowych.

Aby zapisać się, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, a następnie otrzymuje się wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu konto zostanie aktywowane. Potem na pocztę przyjdzie również login.

Produkty

Wybór produktów przypomina nieco FM i Lou Pre połączone z Colwayem 🙂

Kolagen

Kolagen Naturalny to produkt, który w swoim składzie zawiera kolagen, a może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Odpowiednio nawilża i uelastycznia skórę. Poza tym można go stosować na różnego rodzaju choroby skóry, a także wspomaga gojenie się ran i redukuje cellulit. W składzie produktów znajduje się kolagen, matrixyl® 3000, elastyna oraz sojadine. Kolagen Naturalny to 26 indeksów produktowych, a w nich jest m.in.:

 • Serum kolagenowe z witaminą A+E,
 • Maski ze złotem,
 • Żele kolagenowe Silver (do ciała),
 • Peeling do ciała.

Systematyczne stosowanie suplementów diety pozwala zadbać o prawidłową pielęgnację naszego organizmu i jego odżywienie od wewnątrz. Dzięki nim można wstrzymać proces starzenia się, ale też będziemy mieć siłę i energię każdego dnia. W tych produktach można znaleźć: liofilizowany kolagen rybi na chrząstce rekina, ekstrakt z owocu Aceroli, glony morskie oraz ekstrakt z jagody Goji. Oferta obejmuje produkty:

 • SOUVRE PIĘKNA SKÓRA – luksusowa pielęgnacja skóry od wewnątrz,
 • SOUVRE NA STAWY – idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie,
 • SOUVRE WITAMINA C – naturalna odporność i prawidłowy metabolizm.

Kosmetyki

Produkty do pielęgnacji ciała to linia kosmetyków dla mężczyzn, kobiet oraz uniwersalna. W ich składzie można znaleźć kwas hialuronowy, witaminę E, olej arganowy czy olej bawełniany. Linia damska to Perfect Lady, którą charakteryzuje delikatność, luksus oraz gładka i zadbana skóra (np. Krem nawilżająco – ujędrniający na dzień, Masło kokosowe, Balsam do ciała. Linia męska to True Gentelman, a charakteryzuje ją ochrona, skuteczność i energia (np. Balsam po goleniu, Żel do mycia twarzy oraz Mydło w płynie – delikatne). Natomiast linia uniwersalna to Your Beauty, która jest idealnie dopasowana do gustu każdej osoby (np. Tonik do twarzy, Mydło w kostce – z morskimi minerałami).

Środki czystości

Souvre International ma również w swojej ofercie środki czystości. Są to różnego rodzaju produkty, które usuwają wszelkie zabrudzenia i plamy. W ofercie można znaleźć produkty do różnych powierzchni, np. plastikowych czy szklanych. Produkty te w swoim składzie mają m.in. duże stężenie środków czyszczących, etanoloaminę oraz ekologiczny kwas cytrynowy. Środki czystości to 34 indeksów produktowych, a w tym można znaleźć, np.:

 • Chusteczki do czyszczenia obuwia,
 • Tabletki do zmywarek,
 • Płyn do usuwania kamienia i rdzy,
 • Płyn do kabin prysznicowych.

3 kroki z Souvre International

Jeśli zdecydujemy się na współpracę z tą firmą, to możemy:

 • oszczędzać,
 • dorabiać,
 • zarabiać.

Możemy oszczędzać dzięki temu, że jeżeli  ktoś zarejestruje się jako Odbiorca, to może kupować produkty z 20% rabatem, a jeżeli zarejestruje się jako Partner, to będzie miał 30% rabatu.

Z drugiej strony, jeżeli mydło kosztuje około 10 zł, to nawet z rabatem cena jest wysoka – 7 zł, a w zwykłym sklepie można kupić mydło za 1-2 zł.

Aby mieć 30% rabatu należy kupić jednak Zestaw Marketingowy za ok. 160 zł. Zestaw składa się z próbek produktów (żel kolagenowy, szampon, serum itp) notesu, długopisu, folderów reklamowych, cennika.

Osoby, które są Partnerami mogą nie tylko oszczędzać, ale również dorabiać. Można polecać produkty swoim znajomym i sprzedać je im, a dzięki temu można zarobić nawet kilkaset złotych, ponieważ marża wynosi do 43%.

Poza tym możliwe jest również zarabianie, dzięki temu, że można stworzyć niezależność finansową poprzez budowanie sieci konsumencko – sprzedażowej. Firma przewiduje tutaj 38% prowizji od obrotu.

Po dołączeniu kolejnych użytkowników do platformy mogą oni robić zakupy – kiedy chcą i ile chcą. Więcej nie musi się już im pomagać (przynajmniej teoretycznie). Kiedy oni robią zakupy, otrzymuje się od tego prowizję. Warto nauczyć te osoby swojej wiedzy i umiejętności.

Samochody Lexus

Dodatkowo można w ramach Programu AUTO-MOTYWACJA otrzymać prowizję na leasing samochodu marki Lexus. Na najwyższym poziomie jest to do 8250 zł miesięcznie. Przykładowo dla poziom Dyrektora Okręgowego może to być Lexusa CT 200h Elegance.
Lexusy są drogie, najtańszy kosztuje około 110 tys. zł. Dla porównania, FM daje w leasing mercedesy (głównie klasy A), a Jag Team (Kyani) – Jaguary, których jednak nie dostało zbyt wiele osób.

 


Opinie o firmie

Souvre Internationale – Opinie i refleksje

Souvre Internationale
96
53
Rating opinii: 70.29 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Chciałbym się podzielić z Wami kilkoma refleksjami na temat tego jak działa firma Souvre Internationale z perspektywy partnera będącego częścią tego projektu od roku oraz przedstawić opinie na temat firmy, produktu (szczególnie kolagen naturalny) oraz wynagrodzeń. Firma Souvre Internationale funkcjonuje od kwietnia 2016 r. i od tego czasu liczba jej partnerów rośnie w spektakularnym tempie (z tego co wiem to mają już ponad 30 000 osób, a po miesiącu mieli raptem 3500 osób, więc nie źle się rozwinęli) – nie bez przyczyny dostali nagrodę najszybciej rozwijającej się firmy z branży marketingu społecznościowego „Sukces Roku 2016”, a produkty (szczególnie kolagen naturalny) docenia coraz większa liczba odbiorców indywidualnych i firm. Na początku byłem sceptyczny do projektu, bo nie wiedziałem jak osoby odbiorą temat Souvre Internationale ze względu na coś nowego (a jak to bywa niepewnego na starcie) oraz produktów codziennego użytku, z produktami klasy premium. Kolagen naturalny, który osobiście dla mnie był trudny do polecania, stał się bardzo dochodowy, ponieważ jest certyfikowany oraz firma Souvre Internationale ma go od firmy Inventia na wyłączność, która już 14 lat tworzy ten produkt. Jest to produkt polski wytwarzany w laboratorium, a co najważniejsze firma Inventia istnieje i przy zaangażowaniu można otrzymać zaproszenie aby wszystko zobaczyć na własne oczy). Dodatkowo firma otrzymała Luksusową Markę Roku 2016r. za Kolagen Naturalny co dodatkowo potwierdzają pozytywne opinie użytkowników. Tyle tytułem wstępu – tego może się dowiedzieć każdy kto wejdzie na stronę firmy Souvre:-)

Natomiast chciałbym ocenić funkcjonowanie firmy. Pracuję od kwietnia 2016r. Nie pracowałem wcześniej w marketingu. Aktualnie mam swoim zespole 294 osoby i generuję obrót na poziomie 80 000 zł miesięcznie (to się przekłada na zarobki na poziomie 6500zł). Ktoś powie, dużo nie dużo, dla mnie to dużo i uważam, że to uczciwe płacenie, bo oprócz mnie pieniądze dostają osoby w moim zespole.

Na początku bałem się zaangażować na maxa w firmie Souvre, ponieważ dla mnie bardzo ważną kwestią jest stabilność i sens angażowania się w dany projekt. Prezesem projektu jest doświadczony przedsiębiorca (z 25 letnim doświadczeniem biznesowym), który często przyjeżdża na konferencję i angażuje się. Drugą osobą jest Pan Darek wielu znany z marketingu. Nie znałem go wcześniej osobiście ale aktualnie jest on również w zarządzie firmy Souvre i zarządza firmą z pozycji marketingowej. Jest to super rozwiązanie, ponieważ na bieżąco przekazujemy mu swoje uwagi i nowe pomysły, a on ze względu na swoje doświadczenie może to wdrażać w życie. Pan Darek nie raz na konferencjach mówił, że zawsze marzył aby mieć w końcu własną firmę z marketingu, którą będzie mógł zarządzać i mógł się oddać w 100%, dlatego też nie martwię się przyszłość firmy czy jakieś zmiany.

Firma Souvre Internationale oparta jest o marketing sieciowy. Jak to bywa jedni o tym mówią dobrze, a jedni mają mieszane zdanie (często ze względu na niekompetentnego Lidera, który jest bardzo istotny na początku naszej drogi).

Do firmy Souvre można zarejestrować się zakupując materiały marketingowe za 39,90 zł i nie ma się żadnych zobowiązań do robienia zakupów oraz można zarejestrować się kupując pełno wartościowy produkt bez zestawy.

Osobiście uważam, że nie każda osoba w marketingu osiągnie sukces. W dużej mierze ma na to wpływ odpowiedni lider, z którym współpracujemy oraz nasze zaangażowanie i kompetencję. Ludzie pracują z ludźmi. Firma może tylko tworzyć warunki do działania.
Moja opinia jest taka: firma Souvre proponuję bardzo dobre wynagrodzenie i cały czas się rozwija słuchając opinii Partnerów pracujących w sieci -> to się ceni.
Nie uważam, że marketing jest idealnym biznesem i że firma Souvre to raj, cud i maliny ale uważam, że jeśli ktoś się zaangażuje w ten projekt to jedyne pretensję będzie mógł mieć tylko do siebie jak mu nie wyjdzie, a jeśli ktoś nie przepada za pracą w marketingu to po prostu nie powinien się w tego typy projektów angażować.

E-mail
[email protected]
227 komentarzy
 • Ostatnio znajoma poleciła mi kurację kolagenową Souvre i jestem pod ogromnym wrażeniem jej efektów! Z chęcią nawiążę współpracę z tą marką, bo jakość kosmetyków wskazuje na to, że warto. 🙂 Czytaj dalej »
 • Witam. Czy ktoś z zainteresowanych może udzielić odpowiedzi jaka jest różnica między tym kolagenem Souvre i Inventia? Kolagen Inventia ma dokładnie ten sam opis i skład. Tylko kolor opakowania inny. No i w tekście Pana Wojciecha z Souvre jest informacja, że Souvre to kolagen Inventia. Jaka jest w końcu różnica między tymi... Czytaj dalej »
  • Firma Souvre Internationale jest strategicznym partnerem firmy Inventia i ma od niej Produkty kolagenowe na wyłączność, czyli w firmie Inventia produkowane są produkty kolagenowe, a firma Souvre Internationale zajmuje się ich dystrybucją 🙂 Czytaj dalej »
   • Powiedzieć, że Souvre zajmuje się dystrybucją produktów Souvre, to tak jakby powiedzieć, że Ziemia jesst okrągła na pytanie kogoś o to co się dzieje na Ziemi. Nie wiem czy wyrażam się jasno, ale chodzi o to, że określenie "zajmuje się dystrybucją" trochę umniejsza rolę Souvre. Ze względu na to, że sama jestem Partnerką Souvre... Czytaj dalej »
 • Marka Souvre poszerzyła wczoraj swoją ofertę o nową, genialną gamę produktową - perfumy z Linii Francuskiej i Kontynentalnej. Miałam okazję powąchać próbki i jestem zachwycona - zapachy są piękne, intensywne i trwałe. Perfumy zamknięte zostały w stylowych flakonach - naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! Czytaj dalej »
 • Firma Souvre wykonała znakomity zabieg połączenia produktów premium z produktami codziennego użytku. To sprawia, że oferta dla konsumenta jest bardzo atrakcyjna oraz fakt dokonywania zakupów jak w każdym sklepie internetowym bez jakichkolwiek obowiązków. Można również wykazać się jako sprzedawca bo marża 30%+ daje duże pole do... Czytaj dalej »
 • Miałam okazję uczestniczyć w jednym ze szkoleń produktowych Souvre. Imponuje mi profesjonalizm przedstawicieli tej firmy oraz niewątpliwa jakość oraz właściwości kolagenowych produktów. Rozważam dołączenie do grona Partnerów tej marki. Czytaj dalej »
 • Firma Souvre daje Partnerom gotowe narzędzia, które są niezbędne do rozwijania własnego biznesu. Sprawy logistyczno-administracyjne są po stronie firmy - do duże odciążenie. Reszta w rękach współpracowników Souvre, którzy są na dobrej drodze do osiągnięcia niezależności finansowej! Czytaj dalej »
 • Souvre Internationale to firma, która słucha i rozumie potrzeby swoich Partnerów. Bardzo szybko dostosowuje się do zmian na rynku i wdraża nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają naszą pracę. Czytaj dalej »
 • Na forach czeka się niekiedy miesiąc na nowe komentarze, a tu wysyp 200 w ciągu tygodnia? No to [ usunięte ]. Wszystkie komenatrze na jedno kopyto, [ usunięte ] Tak, tak wiemy, pol Polski, które was neguje jest konkurencja. Kosmetyki są super? Przypominam że parabeny i SLS-y, które mają silne działanie uczulające zostały... Czytaj dalej »
 • Powiem tylko tyle: Laur Kienta 2017 - nie trafia taki argument do kogoś, że to są produkty warte swojej ceny? Trudno jego strata. Firma rośnie w zawrotnym tempie i widać, że mają jeszcze sporo paliwo i dobrych pomysłów do zrealizowania. Polecam szczególnie serię kolagenową, która po prostu sama się sprzedaje! Czytaj dalej »
 • Przestańcie bezrefleksyjnie krytykować tę firmę. Spróbowałeś chociaż jeden z drugim ich produktów? Łatwo pisać opinie wyssane z palca jak nawet się produktu nie zastosowało. Polecam najpierw samemu sprawdzić, a później się wypowiadać publicznie. Opinie wśród moich znajomych na temat Souvre są tylko i wyłącznie pozytywne.... Czytaj dalej »
 • Myślę, że każda osoba, która wypowiada swoje negatywne opinie na temat firmy powinna wpierw przetestować produkty. Również byłem sceptycznie nastawiony dopóki nie spróbowałem suplementów "sprawne stawy" jakie oferuje firma. Dzisiaj mogę wrócić do sportów jakie lubię. Czytaj dalej »
 • Zdobywane przez firmę nagrody w 100% odzwierciedlają jakość produktów. Ostatnio korzystałam z kuracji piękne stopy - efekt niesamowity i to w krótkim czasie! Czytaj dalej »
 • Miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji. Wiedza jaką posiadają zarządzający nt. marketingu jest ogromna. Dzięki nim firma Souvre ma możliwość stać się marką na skale światową. Czytaj dalej »
 • O firmie dowiedziałam się przypadkiem ze strony o wydarzeniu biegowym (w którym notabene brałam udział 🙂 ). Fajnie, że jest taka firma i w dodatku wspiera rozwój kultury sportu wśród ludzi. Mega plus za bieg souvre dla nich. Co do produktów to nic nie piszę bo jeszcze nie zdecydowałam się na zakup, ale wszystko przede mną. Czytaj dalej »
 • Firma fajnie się rozbudowuje (wprowadza nowe produkty do swoich cenników) i dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie co z przyjemnością będzie polecać. Dla mnie produktem no. 1 jest Kolagen Naturalny - to jak działa. Jak dla mnie rewelacja Czytaj dalej »
 • Niezwykle cieszy fakt, że to polska firma, a tak dobrze sobie radzi. Do tej pory korzystałem z kilku produktów gamy True Gentleman i jestem zadowolony. Myślę o zarejestrowaniu się jako Partner i możliwości dorabiania przez polecanie sklepu. Czytaj dalej »
 • Firma Souvre rozwija się w ekspresowym tempie. Bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście korzystam ze środków czystości ( płyn do mycia kabin prysznicowych, preparat do fug) i jestem zadowolona. Polecam każdej Pani domu! Czytaj dalej »
 • Najbardziej w tej firmie lubię to, że mają super produkty z gamy Kolagen Naturalny i Suplementy. Wysoka jakość i sprawdzeni dostawcy. Od ponad roku obserwuję firmę - śledzę ich poczynania w mediach społecznościowych, prasie branżowej i w innych mediach. Polecam Souvre, Czytaj dalej »
 • Przez niby przypadek o tej firmie przeczytałam zastanawia mnie czy mają uniwersalne i skuteczne środki czystości do prania do grzyba i oporne do czyszczenia fugi oraz toalety to wszystko dla alergików i z problemami skornymi. Jeśli takowe są to chętnie mogę być partnerem. Kolejne pytanie czy działa tylko w Polsce czy jest ekspansja ... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  hmmmm

  Souvre Internationale
  49
  48
  Rating opinii: 14.77 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Kolagen naturalny ciekawa opcja, tym bardziej że inventia opiera wszystko na certyfikatach i patencie. Souvre jedyny dystrybutor tego kolagenu, widać że się starają, inne firmy mogą zazdrościć. Przez to otwiera się szerokie pole do popisu z kolagenem który jest w coraz większym stopniu chłonięty przez rynek.
  Wreszcie coś z FMCG gdzie nie pojawiają się perfumy które są bądź co bądź raczej źle kojarzone.
  FMCG wspierane produktami z wyższej półki, wysokomarżowymi staje się ciekawą opcją.

  E-mail
  [email protected]
  17 komentarzy
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Przemyślenia o MLMach

  Souvre Internationale
  16
  7
  Rating opinii: 13.48 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Projekt Souvre budzi spore obawy obecnych mlmów. Nic dziwnego, doświadczenie jakie posiadają jego twórcy jest doprawdy imponujące – zobaczymy jak to przekuje się na ich dalsze losy. Nie przebierając w słowach konkurencja ma niezłego stracha. Jedno jest pewne psy szczekają a karawana jedzie dalej… 😀 Co z tego wyjdzie czas pokaże.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Firma na światową skalę

  Souvre Internationale
  32
  44
  Rating opinii: 14.68 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Wprawdzie firma jeszcze na dobre nie wystartowała, ale już widać jak wielki i przyszłościowy będzie to projekt. Zaczynając od produktu (połączenie FMCG i Premium wydaje się zabójcze), przez rozmach ( konferencja inauguracyjna dla ponad 1000 (!) partnerów jeszcze przed oficjalnym otwarciem sklepu), zespół (chyba najszybciej rozwijający się w Polsce) i plany na przyszłość – to wszystko sprawia, że Souvre ma szanse zrewolucjonizować polski i światowy rynek marketingu społecznościowego.
  Czas pokaże czy liderzy tego mlm’u wykorzystają możliwości jakie sami sobie stworzyli i czy Polska będzie miała kolejną, po FM Group, międzynarodową markę.
  Powodzenia!

  19 komentarzy
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Oby im się udało

  Souvre Internationale
  17
  9
  Rating opinii: 13.29 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Ja osobiście uważam, że firma odniesie sukces może nie taki jak FM ale stać ja na dużo. Przede wszystkim jest to coś nowego, coś fajnego i ma ludzi którzy posiadają olbrzymie doświadczenie w branży. A co do planu marketingowego to uważam, że jest dobry a nawet bardzo dobry pozwalający odnieść satysfakcję każdemu partnerowi współpracującemu z firmą. Tylko ta nazwa jakąś nie polska.

  E-mail
  [email protected]
  2 komentarze
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Ciekawa sprawa

  Souvre Internationale
  28
  24
  Rating opinii: 11.88 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Myślę, że Souvre ma duże szanse na stanie się liderem w polskim mlm. Dlaczego? Chociażby ze względu na olbrzymie doświadczenie twórców projektu. Ludzie biją pianę o to, że zespół zostawia LP, nic w tym dziwnego. Chyba nikt nie chciałbym świecić oczami przed odbiorcami, że nie sa w stanie dostarczyć im zamówień przez 3 miesiące haha 😀

  E-mail
  [email protected]
  16 komentarzy
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  kosmos

  Souvre Internationale
  8
  7
  Rating opinii: 6.39 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  [ usinięte ]. Prawda jest taka że lp było uważane za drogie jeśli chodzi o Chemie ale osoby które wzięły to się przekonały że jakość idzie z cena. [ usinięte ] A co do cen za witaminę c 100 zł? W czym ona będzie lepsza od witaminy z apteki za 10-15 zł? Pozdrawiam

  4 komentarze
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Chemia zawsze będzie chemią !

  Souvre Internationale
  2
  0
  Rating opinii: 7.53 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Drodzy ludzie… Chemia niezależnie czy ze sklepu czy z souvre loupre czy FM’u zawsze będzie chemią!
  Każdy ma prawo wyboru czy chce pić chemie, taplać się w niej i spać w niej czy nie.
  Co do zarobków jeżeli ktoś ma 18 lat i jest na utrzymaniu rodziców to świetny pomysł na dorobienie sobie pieniążków na jednorazowy wypad do baru. W życiu dorosłego człowieka bycie załóżmy na 21% daje nam 3000zł to w moim odczuciu są to nadal pieniążki!
  Zarobki zaczynają się od 10 tysięcy w górę. Niestety firmy tego typu nigdy nie zapewnią Wam stabilności, bo po co ludzie mają kupować produkty, które znajdują się w sklepach w niższych cenach. Chemia taka sama tylko tańsza, rzecz jasna w sklepach. Nie rozumiem idei trucia się środkami czystości….
  Dla tych, którzy powiedzą, że oferta tej firmy jest dużo bogatsza świetnie! Znam całą ofertę i produkty tych firm 🙂 Wit C tak jest dobra, ale można tą samą kupić w firmie również MLMu Colway 🙂 Sama jej używam, ale kupuję właśnie w tej firmie. Żeby zarabiać drodzy Państwo trzeba mieć oryginalny opatentowany produkt!

  E-mail
  [email protected]
  Telefon
  790311356
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Souvre to droga do wolności.

  Souvre Internationale
  1
  0
  Rating opinii: 3.91 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Souvre to droga do wolności nie tylko finansowej ale też fizycznej, daje możliwości rozwoju, do tego wyjątkowi ludzie których nie spotkasz nigdzie indziej, liderzy którzy zawsze pomagają słabszym nawet w środku nocy, po prostu coś nie zwykłego ale żeby uwieżyć musisz to poczuć na własnej skórze dlatego zapraszam cię serdecznie do najszybciej rozwijającej się firmie w polsce.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Nowa

  Souvre Internationale
  0
  0
  Rating opinii: 2.92 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Wychodzę z założenia, że jeśli mam sprzedawać cokolwiek to musi mieć to swoją wartość dodatnią, dla mnie liczy się jakość produktów, jeśli widzę efekt to będę kupować, a jeśli ja będę go kupować to znaczy, że inni też. Dlatego wchodzę w to, bo spróbowałam i wiem, że jakość jest rewelacyjna 🙂 A czy warto finansowo czas pokaże….na pewno podzielę się z Wami moją opinią 🙂

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Produkty Souvre

  Souvre Internationale
  3
  5
  Rating opinii: 3.61 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem produktów Souvre to zapraszam serdecznie do kontaktu. Zapoznam każdego z całą ofertą, cenami oraz składnikami tych produktów jak i z opiniami na ich temat 🙂 Firma jest od niedawna na rynku jednak szybko się rozwija, a produkty są naprawdę sto razy lepszej jakości niż te dostępne w zwykłych sklepach. Posiadamy grupę na Facebooku gdzie wielu ludzi udziela się na temat tych produktów, używają ich i oceniają jakość do ceny, a to naprawdę same pozytywne opinie! Każdemu zainteresowanemu odpowiem na pytania 🙂 Samemu tych produktów nie da się zamówić dlatego właśnie jestem tutaj ja, osoba która zamawia i dostarcza towar do domu 🙂 Najbardziej ceniony jest kolagen w postaci kremu do twarzy przeciw zmarszczkom bądź do ciała przeciw cellulitowi!:) zapraszam i proszę o wiadomości na e-mail: [email protected] :)!

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Artek

  Souvre Internationale
  12
  22
  Rating opinii: -3.19 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Chemia taka sama jak w FM Czy Lou, a droższa [ usunięte ] Souvre nie jest producentem, tylko znaleźli sobie podfirmy. Czyli będzie mega produkt, w wyższej cenie tylko że w innym opakowaniu i nieziemsko opisany.

  13 komentarzy
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.