Ufun Club

Ufun Club
5 (100%) 1 vote

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Waluta cyfrowa

Coraz bardziej popularna staje się cyfrowa waluta, która jest również nazywana kryptowalutą. Może być akceptowana przez punkty sprzedaży jako jeden ze środków płatniczych. Taką znaną cyfrową walutą jest Bitcoin. Jednak pojawia się coraz więcej zarzutów co do walut, które nie posiadają żadnego zabezpieczenia czy też ubezpieczenia. Dlatego w przyszłości ważne będą waluty, które będą miały ubezpieczenie i pokrycie wartości, np. w złocie. Takim przykładem nowej waluty cyfrowej jest Utoken.

Utoken to pierwsza na świecie waluta cyfrowa, dla której stworzono bank rezerw. Utoken Reserve Limited Utoken nie jest kryptowalutą. To waluta, która posiada ubezpieczenie. Została stworzona przez Utoken Reserve Limited przy Ufun Club. Powstał on 2013 roku i jest akceptowany już w ponad 30 krajach, ale głównie azjatyckicjch.

Główne biuro Ufun Club znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. Firma chce wprowadzić Utoken do wszystkich krajów na świecie. Postanowiono wprowadzić do Ufun Club system MLM, czyli wielopoziomowy marketing sieciowy.

Partnerzy

Wśród partnerów Ufun Club tworzą się dwie grupy:
– pasywna – grupa ta korzysta w sposób pasywny ze wzrostu wartości waluty Utoken,
– aktywna – korzystają z tego samego, co grupa pasywna, ale poza tym działają aktywnie poprzez marketing sieciowy.

Dochód aktywny

Ufun Club korzysta z MLM i wybiera system binarny, czyli budowę dwóch grup biznesowych. Jest on odpowiedni dla osób, które oprócz dochodu pasywnego chcą mieć jeszcze dodatkowe lub nawet stałe źródło dochodu. Dla osób, które zajmują się czynną promocją waluty Utoken przewidziane są bonusy, których wysokość zależy od posiadanego pakietu. Można przejść z pakietu 1 STAR do pakietu 2 STAR. Każdy, kto wykupi pakiet staje się posiadaczem Utokenów. Będąc osoba aktywną można rozpocząć rozbudowywanie struktury. Za pomocą tych pakietów można wejść w posiadanie Utokenów i dołączyć do biznesu. Do ceny każdego pakietu trzeba dodać 15% jego wartości na koszty operacyjne. Pakiet 1 STAR kosztuje 575$, pakiet 2 STAR – 1150$, a 3 STAR 5750&, jest jeszcze pakiet 4 i 5. Każdy z tych pakietów posiada inne wartości punktów.

Dochód pasywny

Ten, kto posiada Utokeny może stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu w sposób pasywny. Od 2013 roku wartość Utokenów tylko wzrasta. Przyrost wartości tej waluty związany jest z trzema czynnikami:
– popytem, czyli ilością osób, które chcą posiadać Utokeny;
– akceptacją, czyli ilością punktów, które akceptują Utokeny;
– giełdową ceną złota.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

 O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.