Vision International People Group

Vision International People Group
5 (100%) 2 votes

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma Vision to jedna z największych firm, która oferuje produkty dla zdrowia. Misja firmy brzmi „Robimy zdrowy biznes”. Została założona 14 lipca 1996 roku. Takie główne zakresy działalności tej firmy to:
– zarządzanie zasobami zdrowia,
– zarządzenie własnym biznesem.
Jej prezesem jest Dmitrij Buriak. Filozofia Vision brzmi „Wybór Dobrego Zdrowia”. Vision jednoczy ludzi wokół idei powszechnego zdrowia oraz wysokiego poziomu dobrobytu.

Produkty

W sprzedaży dostępne są następujące produkty:
1) Biologicznie aktywne dodatki do żywności (BAD-y) – dzięki tym produktom codzienna dieta będzie pełnowartościowa i zbilansowana. BAD-y to naturalne zestawy minerałów, witamin, wyciągów z roślin, włókien spożywczych, polinienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów itp. tutaj dostępne są linie produktów:
– Classic Hit, które zapewniają codzienną ochronę i odżywianie komórek;
– Direct Hit, są to specjalistyczne produkty o ukierunkowanym działaniu;
– Junior Hit, są to witaminowo – mineralne preparaty dla dzieci.
2) Smart Ford – jest to „inteligentna żywność”, która jest określana również mianem „żywności przyszłości”. Żywność ta jest produkowana przy użyciu nanotechnologii, a także naturalnych i ekologicznych składników.
3) Kosmetyki – są to naturalne kosmetyki, które są najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na zachowanie młodości i zdrowia skóry.
4) Herbaty ziołowe – są to naturalne napoje przygotowywane z ekologicznych ziół, a także składników kwiatowo – jagodowych, które pochodzą z najczystszych regionów Litwy.
5) Akcesoria – podstawą akcesoriów tej firmy jest opatentowana formuła oraz ekskluzywne wzornictwo.

Dystrybutorzy firmy

Osoby, które mają status dystrybutora firmy mogą nabyć produkty Vision z upustem w cenie dla dystrybutorów. Poza tym w firmie przeprowadzane są stałe i okresowe akcje, podczas których dystrybutorzy mogą wybierać nagrody przy pomocy systemu gromadzenia punktów, ale także uczestniczyć w losowaniu nagród pieniężnych, podróży, samochodów, mieszkań oraz innych wartościowych nagród.

Plan marketingowy

Będąc dystrybutorem firmy kupuje się produkty ze zniżką w wysokości do 40%. Zniżka jest to maksymalny dochód detaliczny. Minimalne zamówienie dla dystrybutorów wynosi 190 CV.

Realizując zamówienie swoich klientów można skorzystać ze specjalnego sklepu internetowego www.visionshop.me. Nie trzeba osobiście dostarczać klientom produktów, tylko trzeba im pomóc dokonać zamówienia w sklepie, korzystając ze swojego Kodu Konsultanta. System GOS dostarczy zamówienie, a my automatycznie otrzymamy wynagrodzenie, które jest zgodne z zasadami naliczania Bonusu z rekomendacji. Zakupy naszych klientów wchodzą do sumy naszych miesięcznych zamówień i tworzą naszą osobistą kwalifikację. Wysokość bonusu zależy od sumy CV zamówień dystrybutora w miesiącu, czyli sumy zamówień klientów i własnych zamówień dystrybutora.

Dochód w firmie można otrzymać również będąc sponsorem organizacji dystrybutorskiej, czyli poprzez zapraszanie znajomych do przyłączenia się do biznesu firmy. Dzięki rozwijaniu swojej organizacji wspinamy się po szczeblach kariery.

Możliwe do uzyskania bonusy:
1) VIP Bonus, który jest naliczany od wysokości własnego obrotu towarowego nowych dystrybutorów w CV. Wynosi on 10% i nalicza się go pierwszemu i drugiemu z góry sponsorowi w Kwalifikacji VIP.
2) Unilevel Bonus – mogą go otrzymać Aktywni Dystrybutorzy, a także dystrybutorzy w wyższej kwalifikacji. Aktywnym Dystrybutorem jest ten dystrybutor, którego suma zamówień w miesiącu wynosi 190Cv i więcej. Ten bonus naliczany jest z wysokości obrotu towarowego, który jest wyrażony w CV dystrybutorów naszej organizacji.
3) Infinity Bonus – jest on naliczany z obrotu towarowego dystrybutorów 1 poziomu i niżej.
4) Jump Bonus – bonus ten wypłacany jest dystrybutorom za szybki awans zawodowy oraz wspinanie się po drabinie zawodowej.
5) Super Star Bonus – wypłacany jest dystrybutorom przy zamknięciu kwalifikacji VIP Super Star.

Plan kariery firmy Vision opiera się na podstawowej kwalifikacji VIP. Aby osiągnąć taką kwalifikację VIP trzeba być aktywnym dystrybutorem, czyli mieć w miesiącu zamówienia na sumę 190 CV i więcej, a także posiadać na pierwszym poziomie organizacji dystrybutorskiej pięciu albo więcej aktywnych dystrybutorów.

Aby zostać dystrybutorem należy wypełnić elektroniczny kontrakt, który jest dostępny na stronie internetowej firmy: http://vision-polska.pl/business/start/contract/.

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.