Vitalio

Vitalio

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firmę Vitalio tworzy zespół ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą dotyczącą zdrowia, a także produktami, które pozwalają na powrót do zdrowego stylu życia, zadbania o szczupłą sylwetkę oraz poprawę samopoczucia.

Produkty Vitalio sprzedawane są przez sklep internetowy, sprzedaż telefoniczną, a także e-mail’ową. Można je znaleźć również w sieciach sklepów Organic Farma Zdrowia, np. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach.

Vitalio współpracuje z obiektami SPA na terenie całego kraju i patronuje konkursowi Spa PrestigeAwards.

Produkty

Collagen Vitalio Women
Produkt ten dostarcza naszemu organizmowi niezbędnych elementów do regeneracji białek kolagenowych. Poprzez to Collagen Vitalio Women ma następujące działanie: nawilża i ujędrnia skórę, a także wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Wpływa na spowolnienie procesów starzenia się skóry, ale też pielęgnuje skórę, która jest skłonna do alergii. Działa regenerująco na włosy, odbudowuje ich cebulki i wzmacnia paznokcie. Ma działania ujędrniające na skórę brzucha, ud i pośladków, ale także likwiduje cellulitis. Poza tym regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych. Wpływa na poprawę procesu odbudowywania tkanki kostnej, łącznej, stawów oraz ścięgien. Ma również działanie, które polega na łagodzeniu bólów zwyrodnieniowych stawów, ale też wspomaga utrzymanie właściwego stanu tkanki chrzęstno – stawowej.

Wiele dostępnych preparatów działa od zewnątrz, natomiast produkty Vitalio są wchłaniane od wewnątrz, a poprzez to szybciej działają, ale też kompleksowo i naturalnie. Produkty te są bezpieczne i łatwo przyswajalne przez organizm. Mają sypką, bezsmakową formę, a dzięki temu mogą być dodawane do różnych produktów oraz potraw. Zaleca się stosować jedną łyżeczkę dzienne tego preparatu.
Na opakowaniach znajdują się kryształki Swarovskiego. W niektórych kawiarniach i restauracjach produkty te dodawane są do kawy i koktajli.

Collagen Vitalio Men
Preparat ten, tak jak preparat dla kobiet dostarcza organizmowi niezbędnych elementów do regeneracji białek kolagenowych. Dzięki temu ma działanie nawilżające, ujędrniające oraz spowalniające procesy starzenia się skóry. Przeciwdziała łysieniu plackowatemu dzięki regeneracji i wzmacnianiu cebulek włosów. Poza tym wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Ten produkt także łagodzi bóle zwyrodnieniowe stawów oraz odbudowuje strukturę tkanki łącznej właściwej, chrzestnej i kostnej. Dlatego wskazany jest dla sportowców i osób, które są aktywne fizycznie.
Tak jak Collagen dla kobiet również wchłania się od wewnątrz, a poprzez to działa naturalnie, kompleksowo i szybciej niż inne produkty. Jest bezpieczny i całkowicie przyswajalny przez organizm. Również ma sypką formę i można go dodawać do różnych produktów oraz potraw. Zalecana dzienna dawka to jedna łyżeczka.

Błonnik
Stanowi on suplement diety. Ma następujące właściwości: oczyszcza organizm z toksyn oraz reguluje pracę przewodu pokarmowego. Poza tym obniża ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe oraz układu krążenia, pomaga też w obniżaniu cholesterolu. Pomaga walczyć z otyłością i zmniejsza ryzyko cukrzycy, a także wpływa na poprawę przemiany materii.
Dzienna zalecana dawka to od 25 g do 40 g i nie należy jej przekraczać. Można go dodawać do ciast, naleśników, jogurtu oraz innych produktów i potraw. Po spożyciu go trzeba popić dużą ilością wody.
Na rynku dostępne są cztery rodzaje naturalnego błonnika firmy Vitalio:
– błonnik bezglutenowy,
– błonnik owsiany,
– błonnik jabłkowy,
– błonnik mieszanka.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.