Vorwerk

Vorwerk
3.7 (73.33%) 3 votes

2
3
Rating: -0.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Niemiecka jakość na polskim rynku

Biznes MLM jest znany od bardzo dawna. Jedną z najstarszych firm, które działają w oparciu o multi level marketing i sprzedaż bezpośrednią jest niemiecka firma Vorwerk. Na polskim rynku istnieje jej samodzielna filia, czyli Vorwerk Polska.

Firma

O historii Vorwerk słów kilka

W 1883 roku dwaj bracia Carl i Adolf Vorwerk rozpoczęli swój pierwszy biznes. Założyli fabrykę dywanów. Carpet Barmer Vorwerk, powstała w Wuppertalu w Niemczech i przez kolejnych 130 lat firma Vorwerk rozwijała swoją działalność. Dzięki podejmowanym decyzjom obecnie jest światowym koncernem, który posiada samodzielne filie w wielu krajach. Jedną z takich filii jest Vorwerk Polska. Najbardziej znanymi produktami firmy Vorwerk są odkurzacze Kobold i Thermomix.

Produkty

Vorwerk stała się sławna dzięki dwóm produktom – odkurzaczom Kobold i Thermomixowi. Zadaniem tych dwóch urządzeń jest pomoc w pracach domowych.

Odkurzacz Kobold

Ciekawostką jest to, że pierwszy odkurzacz postał w 1929 roku. Jak na tamte czasy stanowił niemal rewolucyjne rozwiązanie. Przede wszystkim spełniał swoje podstawowe funkcje, ale jednocześnie był o wiele lżejszy niż inne odkurzacze. Dzisiaj marka Kobold jest dla wielu osób synonimem niemieckiej niezawodności i innowacyjności. Odkurzacze Kobold są wszechstronnymi urządzeniami, za pomocą których z powodzeniem można posprzątać dywany, podłogi, materace i meble.

Thermomix

Natomiast Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie, które przydaje się w kuchni. Jego historia rozpoczęła się w 1970 roku, we Francji. Pewien Szwajcar zakochał się we francuskich zupach – sycących i gęstych. Miłość do tego specjału zaowocowała pomysłem na stworzenie urządzenia, które będzie gotowało i mieszało. Cały proces miał zaoszczędzić czas, który trzeba stracić podczas przygotowywania zupy. Pomysłem zainteresowała się firma Vorwerk i tak powstał pierwszy na świecie mikser VM 2000. Zadaniem miksera było tworzenie zup, ale okazało się, że można dzięki niemu z powodzeniem przygotowywać sosy i desery. Urządzenie było przez cały czas rozwojowe. Powstały liczne wersje, a każda z nich była ulepszana i miała coraz więcej funkcji. Obecnie Thermomix miesza, miksuje, sieka, waży oraz gotuje. Obydwa urządzenia posiadają certyfikaty jakości DIN ISO 9001 oraz Certyfikat RWTÜV wydany przez Komisję Nadzoru Technicznego Nadrenii i Westfalii. Firma Vorwerk oferuje także części zamienne do swoich urządzeń i serwis.


Opinie o firmie

Thermomix – Lubię To

Vorwerk
1
1
Rating opinii: 4.13 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Firma Vorwerk – to firma sprzedaży bezpośredniej, ale o MLM w tym przypadku mówić trudno. Owszem polecając nowego przedstawiciela dostajesz premię rekrutacyjną, ale jest to jednorazowe wynagrodzenie i nie ma nic wspólnego ze sprzedażą osoby poleconej, ani – niestety – z niższymi poziomami.

Jestem wielką fanką Thermomixa, którego zresztą „odpracowałam” jako dystrybutor w Vorwerku. Niezawodny produkt – to podstawa w marketingu bezpośrednim. Firma daje dobrze zarobić. Regularnie i intensywnie szkoli przedstawicieli.

Uważam, że jest to dobra propozycja dla osób, które lubią pracować w kontakcie z klientami.

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://olazulawinska.pl/sp/
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Thermomix to bubel!!!!

Vorwerk
0
2
Rating opinii: 1.31 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Jestem posiadaczka thermomixa od roku w tym czasie popsuł się 4 razy .Podejście firmy do wymiany sprzętu na nowy lub zwrot pieniędzy jest beznadziejny zero zainteresowania.Przestrzegam wszystkich przed zakupem tego badziewia! !!!! Naprawy które odbywały się w domu okazywały tylko chwilową poprawą pracy tego badziewia bo na drugi dzień psulo się coś innego i tak w kółko przez cały rok. A firma ma to gdzieś! !!

E-mail
[email protected]
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.