WellStar

WellStar
1.6 (31.43%) 21 votes

3
7
Rating: -2.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

W 2000 roku dr Keywan Grashoff przyjrzała się rynkowi wellness i uświadomiła sobie, że większość oferowanych produktów nie zapewnia prawdziwego i pełnowartościowego działania, a to wynikało z tego, że zawierały małe ilości składników odżywczych.

Jej celem stało się to, aby każdy człowiek mógł prowadzić zdrowy tryb życia niezależnie od swojej sytuacji finansowej.

Dr Grashoff miała wizję produktu, który będzie dostarczał naturalnych substancji odżywczych, zaspokajał potrzeby szerokiej gamy osób, ale również to, że wszystko to będzie w przystępnej cenie.

Jej poszukiwania zakończyły się sukcesem, w Azji znalazła mikroalgi.

Firma WellStar istnieje na rynku już osiem lat. Ma ponad 20 000 aktywnych dystrybutorów, którzy sprzedali miliony produktów. Linie Natural Vitality, Natural Beauty i Natural Energy zagościły w wielu europejskich krajach. Firma WellStar dostarcza na rynek energetyzujące i remineralizujące suplementy diety na bazie alg morskich.

Zespół firmy WellStar tworzą:
– Christian Wiesner,
– dr Keywan Grashoff,
– Jörg Zimmermann,
– Sebastian Schulz,
– Akhtar Zaman,
– Uwe von Renteln.

Strategia

1) Trend 1 – Zdrowie
Dziś zdrowie nie oznacza tylko braku choroby, ponieważ ludzie do późnych lat chcą pozostawać zdrowi i jednocześnie zachować dobry wygląd. Dlatego rynek zdrowia I urody rozwija się najszybciej.
2) Trend 2 – E-Commerce
Elementem każdego dnia życia staje się sprzedaż internetowa.
3) Trend 3 – Komunikacja
Razem ze sprzedażą internetową duże znaczenie mają również platformy społecznościowe.

Jedna platforma internetowa dla trzech trendów

Powstało WebStar, aby przejąć prowadzenie podczas zbliżających się zmian. WellStar i WebsStar łączą ze sobą dwa trendy rynków e-commerce i komunikacji. W jednej ręce trzymają branżę zdrowotną, a w drugiej wellnes i zamieniają je w jedno doświadczenie zakupowe. WebStar składa się z trzech części:
1) Vitality Coaching,
2) Vitality Community,
3) Vitality Commerce.
W związku z tym, jako jedna centralna platforma, skierowany jest do ponad 500 milionów potencjalnych użytkowników w samej tylko Europie i bez względu na to, czy chcą skorzystać z planu treningowego, spotkać się online albo zrobić tańsze zakupy. WebStar został przetłumaczony na cztery języki: niemiecki, angielski, węgierski, włoski.

Wizja i cele

Wizją WebStar jest pokazanie ludziom prostej drogi do pozostania zdrowym przy wsparciu internetowego systemu trenerskiego oraz wartościowych produktów. Natomiast drugą wizją WebStar jest połączenie wszystkich ludzi w jedną platformę zdrowotną, która byłaby największa na świecie.

Celem WebStar jest połączenie ponad miliarda użytkowników z całego świata do 2020 roku, a także osiągniecie obrotu ze sprzedaży w wysokości 20 miliardów euro.

Produkty

Są trzy grupy produktów:
1) BYAS SENSATION – Natura Face Contouring,
2) BYAS Prefferred Customer Programme,
3) BYAS PERFECTION – Natural Body Forming.

Plan kompensacyjny

Cztery kroki do sukcesu:
1) Rozpoczęcie współpracy z WellStar jak niezależny partner z zestawem Faststart.
2) Start w programie Autoship.
3) Zakwalifikowanie się w programie Faststart w ciągu pierwszych czterech tygodni jako Junior Manager lub nawet National Vice President.
4) Zasponsorowanie pięciu partnerów lub więcej, którym pokaże się kroki 1 – 4.

Social Club Selling®

Social Club Selling® zrewolucjonizowało branżę marketingu bezpośredniego. Nie chodzimy z klientami, ale klienci przychodzą do nas sami, do naszych Beauty Style Clubs (BSC). Tutaj można łatwo zarobić pieniądze. Nowi partnerzy za pomocą voucherów, zapraszają znajomych na gratisowy zabieg testowy systemem BYAS®. Specjaliści urody prezentują systemy BYAS® i sprzedają je. Dzięki temu każdy partner zarabia pomiędzy kilkaset a kilka tysięcy Euro.


Opinie o firmie

Na niewygodne pytania Wiessner nie odpowiada.

WellStar
5
1
Rating opinii: 8.96 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Byłem na ich spotkaniu w Warszawie. Zauważyłem,że podczas prezentacji gdy padały konkretne pytania z publiczności o produkt i czy działanie jest potwierdzone klinicznie powstało zakłopotanie u prowadzącego,który pytających wysłał do…liderów po odpowiedż. Zresztą te same pytania o potwierdzone klinicznie działanie zadałem p.Wiessnerowi. Niestety,ale odpowiedzi się nie doczekałem. Znam się trochę na elektronice i rozebrałem przyrząd WellStara do tzw. ,,pomiaru wilgotności skóry”. Te urządzenie to uproszczony miernik do mierzenia oporności. Wystarczy zwilżyć skóre ,aby skóra stała się ,,bardziej nawilżona”. Ładnie sobie wymyślił. To swój finał powinno znaleźć w sądzie.

E-mail
[email protected]
Telefon
797964111
Jeden komentarz:
 • Nie mam zdania co do urządzenia Facelifter i BodyLifter, dopiero je poznaję ale co do urządzenia do pomiaru nawilżenia, to nie jest to NOWOŚĆ. Podejrzewam, że urządzenia te zostały zakupione od innego producenta (Azja) i odbrandowane. Identyczne urządzenia do pomiaru nawiżenia skóry widziałam na ebay'u - zatem nie dziwi mnie fakt, że ... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Kolejny […] Christiana

  WellStar
  4
  5
  Rating opinii: 3.87 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Firma od samego początku była jedynie […] budowaną na chińskich zabaweczkach. Okazała się kolejnym […] biznesmena z Niemie. Tak jak prognozowałem strategią jest wyłącznie supershow, nakręcanie koniunktury a w finale kolejnych osób, które zaszły zbyt wysoko w strukturze i mogły być wizerunkowo niebezpieczne i znały fakty np. Agnieszka , Krzysztof  i inni. Osoby te znając ten […] W od dawna budowały swoje równoległe biznesy w innych MLMach. I gdzie uczciwość i wiarygodność?

  E-mail
  [email protected]
  9 komentarzy
 • Niestety, ale to prawda. A wielkie pieniądze o których jest mowa na show to jedna wielka ściama mówiona pod publike. Podobno miały być rozdawane udziały przez właściciela? Była wielka Gala Founder, tylko jakoś pieniedzy nie było widać... Kto miał zarobić zarobił ! A osoby o których wspomniano powyżej są obecnie w innym MLM... Czytaj dalej »
 • Powtórzę: niestety, ale to prawda. Oszukać już się raczej nikt nie da, bo Wellstar znaną metodą pana Wiessnera powędruje do innego kraju szukać łosi. W Polsce podobne produkty i podobną metodą dystrybuuje Perfect Coll, na razie, odpukać uczciwie. Czytaj dalej »
   • Właśnie zaproponowano mi ten bussines. Zastanawiam się czy jest uczciwy. Może mi ktoś wyrazi swoją opinię. Będę wdzięczna 🙂 Czytaj dalej »
    • To co Wellstar chce wciskać w Polsce po 4 tys. można u nas kupić np. http://www.ceneo.pl/12407238 Po prostu śmiech na sali. Czytaj dalej »
     • Przecież to nie to samo 🙂 ,to tak jakby ktos porównywał fiata i porche-to samochód i to samochód i obydwa jeżdżą 🙂 Czytaj dalej »
    • Tak się przyglądam tej ogólnej podniecie wokół Wellstar i jestem BARDZO SCEPTYCZNY.... dla mnie zbyt dużo poważnych znaków zapytania....... : - właściciel Wellstar- Pan Wisner, nie ma dobrej historii biznesowej... : a) Wellstar odsłonba nr 1 - próba stworzenia firmy mlm opartej na innowacyjnych algach, ALE... okazało się że... Czytaj dalej »
 • Generalnie nie zaglądam na tego typu strony, bo zwykle piszą na nich pojedyncze sfrustrowane osoby, lub nawiedzeni ludzie z konkurencji lubiący obrzucać się błotem, myśląc, że w ten sposób sami lepiej wypadną. Zmieniłem zdanie, kiedy znajoma pokazała mi co tu jest napisane, a ja przecież to urządzenie BYAS Face Lifter kupiłem i... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  W poszukiwaniu prawdziwych informacji – zawsze lepiej sprawdzić samemu

  WellStar
  2
  5
  Rating opinii: 6.68 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Generalnie nie zaglądam na tego typu strony, bo zwykle piszą na nich pojedyncze sfrustrowane osoby, lub nawiedzeni ludzie z konkurencji lubiący obrzucać się błotem, myśląc, że w ten sposób sami lepiej wypadną. Zmieniłem zdanie, kiedy znajoma pokazała mi co tu jest napisane, a ja przecież to urządzenie BYAS Face Lifter kupiłem i jeszcze w dodatku go używam. Nieświadom tego, że ma nie działać i być tylko chińską zabawką, używałem go regularnie i cieszyłem się z efektów, które wszyscy dookoła codziennie zauważali. No i teraz nie wiem co zrobić, przeczytałem powyżej, że generalnie to bee, ale na sobie widzę, że działa, a z wszystkiego co przejrzałem na rynku nic nawet nie zbliża się funkcjonalnością do tych urządzeń wraz z kosmetykami. Dlatego właśnie postanowiłem tu napisać. Jeżeli tu trafiłeś jak większość osób wpisując hasło na Google żeby coś więcej się dowiedzieć to tu się nie dowiesz. Lepiej pójdź na jakąś prezentację i sam zobacz. Czy w tej firmie czy w innej. Nie sugeruj się wpisami na Internecie, głównie frustratów. Zwykle z tysięcy zadowolonych użytkowników, którym nie chce się nic pisać, wyłania się kilku-kilkunastu frustratów i głównie Ci piszą. Przyglądnąłem się też na żywo wszystkiemu co tu powyżej napisano i moje obserwacje są takie: Chińskie zabaweczki to w dzisiejszym świecie standard, iPhone, laptopy Lenovo i cała masa innych, sama chińszczyzna, ale czy to źle? To urządzenie, które mam, działa i w pełni spełnia swoją funkcję, nie tylko ja go używam ale też moja kobieta. Wcześniej chodziła regularnie do dużych salonów urody, a teraz wyłącznie w domu BYASa używa i nie widać żeby coś gorzej było, a moim zdaniem nawet dużo lepiej. Dlatego i ja, mężczyzna, zacząłem używać. W pracy od razu zauważyli. Ja urządzenie kupiłem od Witolda, który był w WellStar jeszcze zanim ta opinia została napisana w 2015 roku i jest w nim do dzisiaj, w tym czasie udało się sprzedać setki tysięcy urządzeń, a Witolda nikt nie wyrzucił, podobnie jak innych którzy do dzisiaj tam są i zarobili do teraz z pewnością duże pieniądz. Inaczej pewnie by ich w tej firmie już nie było. Wymieniane są osoby, które kilka lat temu były w WellStar liderami i odeszły podobno gdzieś do inwestycji w złocie czy czymś takim. Z opinii które pozyskałem z obu stron wynika, że nikt ich nie wyrzucał, a odeszli sami, firma oczekiwał zaś od nich lojalności. Zresztą podobnie jak w niemal wszystkich podobnych firmach się dzieje. Pisze ta osoba u góry (well_kant), że ci liderzy którzy odeszli od dawna budowali już sobie struktury gdzie indziej i gdzie tu uczciwość. No właśnie gdzie? Generalnie w cywilizowanym świecie nie buduje się za plecami dużych struktur u konkurencji i nie wyciąga do nich ludzi, jeżeli się jest gdzieś liderem i zarabia dzięki komuś spore pieniądze. Przynajmniej mi, zwykłemu użytkownikowi, tak się wydaje. Ale pewnie osoby doświadczone w dystrybucji tego typu mogą mieć swoje zdanie. Cały czas o jakimś oszukiwaniu i cały czas wypowiadają się osoby z tego samego kręgu znajomych osób wymienionych na wstępie, które przeniosły się gdzie indziej. Reklamują jakąś firmę Perfect Cool, której prezentacji nigdzie znaleźć nie mogłem, chociaż szukałem. WellStar z tego co widzę to przez te 2-3 lata od pierwszych wpisów cały czas nadal jest na rynku, ma nowe generacje produktów i wygląda na to że bardzo mocno się rozwinął a tego Perfect Cool-a nie udało mi się znaleźć, jakiejś poważniejszej prezentacji czy organizacji. Potem znowu ktoś pisze, że te urządzenia które można kupić za 4 tys. zł da się kupić dużo taniej gdzieś indziej i daje linka do ceneo. Tylko że pod tymi linkami nie ma żadnych takich urządzeń. Są jakieś inne, nieporównywalne. Samo urządzenie w WellStarze też nie wychodziło specjalnie drożej niż to z linku, chyba poniżej 1 tys. zł. Zestawy w których jest dużo, zaawansowanych drogich kosmetyków, wychodzą drożej, ale wystarczy pójść do apteki i zapytać o cenę jednej fiolki kwasu hialuronowego, żeby się przekonać ile takie rzeczy kosztują. I jeszcze ten higrometr. Urządzenie faktycznie proste, powszechnie przez wszystkich na rynku używane do celów demonstracyjnych. I bardzo dobrze. Wolę coś przez wszystkich sprawdzonego. Ilość kwasu hialuronowego, który faktycznie zostanie wtłoczony pod skórę i tak da się zmierzyć tylko w warunkach laboratoryjnych i od tego są dostarczane każdemu wyniki badania penetracji serum z kwasem hialuronowym przeprowadzone przez Klinikę Uniwersytecką w Berlinie. Pokazują że po jednym zabiegu ilość kwasu hialuronowego zwiększa się 7-mio krotnie, a po 3 zabiegach 9-cio krotnie. Bardziej ufam podpisanym tam profesorom i uniwersytetowi niż wszystkim komentatorom wyrażającym luźne wnioski na podstawie jedynie swoich wyobrażeń, czy emocji. Kolejna rzecz, która mnie zdziwiła w wypowiedziach tutaj, to że ktoś ze sceny nie wdaje się w dyskusję z osobą z sali zadającą szczegółowe pytania. Myślę, że każdy profesjonalnie prowadzący prezentację ze sceny zaprasza po szczegółowe wyjaśnienia po prezentacji, żeby nie zanudzać pozostałych osób na sali poszczególnymi szczegółami. Sam zadawałem bardzo dużo pytań, tylko kulturalnie po prezentacji i zawsze dostawałem na wszystkie odpowiedzi, z certyfikatami i wynikami badan włącznie.
  Podsumowując. Wszystko co na tej stornie przeczytałem okazało się mijać z rzeczywistością i faktami i generalnie pachnie kryporeklamą (albo wręcz wprost z nazwy) innych rozwiązań i osób związanych z grupą, która kiedyś była w tej firmie i odeszła do konkurencji. Ja osobiście jestem użytkownikiem tego urządzenia i mam zupełnie inne doświadczenia. Piszę to tylko po to, żeby osoby bez doświadczenia nie zniechęcały się po przeczytaniu takich wpisów pojedynczych osób, mających w tym jakiś własny interes, tylko same sprawdziły i podjęły własną decyzję na podstawie tego co faktycznie u źródła widzą, a nie tego co zasłyszą z Internetu bez sprawdzenia u źródła. Dotyczy to tej i wielu innych firm. Inaczej jak zniechęcą się do jednego rozwiązania, a innego alternatywnego na rynku nie znajdą, to mogą w ogóle zrezygnować i w ogóle nie skorzystać z ciekawych rozwiązań, które dają nowe rozwijające się technologie. A to byłaby ogromna szkoda. Skoro ja korzystam i jestem zadowolony, widzę ewidentne efekty na sobie to dlaczego innych zniechęcać. A tym, żeby wszystkie informacje były prawdziwe, niech się zajmują powołane do tego urzędy, które przecież nadały tym urządzeniom europejskie certyfikaty CE dopuszczające je do użytku domowego, instytucje badawcze, które podpisały się pod wynikami badań załączanymi do zestawów. Jakby tu ktoś gdzieś oszukiwał i nie było tego co jest deklarowane, to dość szybko urzędnicy by się do tego dobrali i nie sprzedawałoby się to w setkach tysięcy egzemplarzy. Takie są właśnie moje przemyślenia, zadowolonego użytkownika, który woli widzieć na sobie efekty, niż czytać rzeczy niezgodne z tym co widzę, na Internecie.
  Moja opinia o WellStar? Ciekawy, nowoczesny MLM dynamicznie reagujący na potrzeby rynku, szybko się rozwijający w bardzo ciekawym, nowym obszarze biotechnologii. Można się tu bardzo dużo nauczyć i to bezpośrednio od założyciela firmy, który sam przez wiele lat był jednym z najlepszych MLM-owców na świecie oraz od osób, dla których zarobienie miliona w tej firmie nie jest zagadką, tylko chętnie uczą innych jak to zrobić, dzieląc się swoim własnym doświadczeniem. W żadnym inny MLM-ie nie nauczono mnie tak dużo i do tego tak szybko. Dlatego niezależnie od produktu, z którego ja akurat jestem bardzo zadowolony, fajnie było poznać ten ciekawy sposób dystrybucji, w który chyba zaczynam się samemu wkręcać. W innych podobnych firmach nikt tak nie podchodził i nie uczył mnie w takim zakresie jak zająć się tym biznesowo. Żadna inna firma tego typu (korzystam z produktów co najmniej 5 MLM-ów) nie dała mi też takich wpływów na rachunku bankowym.
  Do tego podoba mi się wysoka etyczność prezentujących osób. Zawsze mówią jak faktycznie jest i czasem nawet hamują nadmiernie wydumane oczekiwania, jeżeli widzą, że coś jest nierealne. Sam też widziałem jak właściciel Christian Wiesner reaguje na ludzi promujących krypto-MLMy i inne systemy oparte o nie do końca przejrzyste zasady, lub przejrzyste tylko dla wybranych. Podobało mi się, że z szacunkiem odnosił się także do konkurencyjnych MLM-ów, tych rzetelnych, natomiast ostrzegał przed nieuczciwymi zasadami w pseudo-maszynkach do zarabiania pieniędzy na bliżej nieokreślonych i niezrozumiałych produktach i systemach.
  Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to proszę o kontakt, łatwo można się przekonać samemu, że jestem dopiero co uczącym się zasad tego biznesu nowicjuszem ale zadowolonym z produktu i zasad biznesowych. Mogę też opowiedzieć jak to faktycznie wygląda dla zaczynających.

  E-mail
  [email protected]
  2 komentarze
 • Ilu jest takich ludzi którzy zamiast spróbować czegoś na własnej skórze, z własnego doświadczenia wydają opinie na podstawie garstki osób które z reguły są nastawione anty do wszystkiego co nowe i nieznane. Mlm to najlepszy znany mi sposób na własny biznes zwłaszcza jak się nie ma dużego kapitału. A co dla mnie najważniejsze stawia... Czytaj dalej »
 • a tylko powiem na przykładzie, jak mlm zmieniło bliskiego na nawiedzonego fanatyka. Odwrócił się od większości swoich znajomych bo są "nic nie warci " ponieważ nie chcą wejść w biznes. Uznał ze jest teraz nowym człowiekiem i znalazł swoją drogę do szczęścia w marketingu. Pozbył się ze swojego życia osób które były negatywnie... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.