WowApp

WowApp
4.7 (93.33%) 3 votes

1
0
Rating: 1 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Czym jest WowApp?

WowApp to komunikator podobny do WhatsApp, Skype czy Viber. Jednak jest pewna różnica, ponieważ 70% zarobków z reklam jest oddawanych użytkownikom.To znaczy, że jeżeli używasz tej aplikacji np. do rozmawiania ze znajomymi, to zarabiasz 70% z reklam które się tam gdzieś wyświetlają.

Aby zapisać się do tej aplikacji, trzeba zostać czyimś znajomym, czyli dostać zaproszeni. Podczas używania tej aplikacji wyświetlany jest baner, za który dostajemy WowCoins, a 1WowCoins = 0,01$.

Dostępna jest aplikacja na Androida, iOS i Windows. Wszystkie dostępne funkcje są za darmo, czyli czatowanie, audio i video rozmowy, a także udostępnianie multimediów. Pieniądze wypłacane są na konto bankowe albo za pomocą PayPal. Można też je przeznaczyć na cele charytatywne.

Jak korzystać z WowApp?

Najpierw musimy pobrać komunikator WowApp, a można go ściągnąć na smartfona albo komputer. Następnie zapraszamy znajomych. Na swojej stronie można ustawić swoje zdjęcie i napisać krótki tekst. Potem możemy czatować, rozmawiać i dzwonić z innymi osobami.

Podczas wykonywania tych czynności na naszym ekranie będą się wyświetlały reklamy, za które będziemy otrzymywać pieniądze. Do nas wpada 70% wpływów z reklam. Pieniądze zbieramy w postaci WowCoin-sów. Jeśli uzbieramy ich większą ilość, to będziemy mogli je wypłacić, gdzie 100WowCoins = 1$.

Wszystko mamy za darmo, ale jeżeli chcemy zadzwonić do osoby poza aplikację, czyli do osoby, która WowApp nie posiada, to możemy skorzystać z płatnej opcji rozmowy. Wtedy dostaniemy zwrot 10% tego, co wydaliśmy na rozmowę. Natomiast rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są darmowe.

Zyski z osób poleconych

Możemy tworzyć swoją strukturę poprzez zapraszanie nowych znajomych. Jeśli nasi znajomi będą zapraszać kolejne osoby, a ci kolejne, to dzięki temu będziemy dostawać zyski aż do ósmego poziomu.

Zyski wynoszą:
1 poziom = 25%,
2 poziom = 12,5%,
3 poziom = 6,25%,
4 poziom = 3,125%,
5 poziom = 1,56%,
6 poziom = 0,78%,
7 poziom = 0,39%,
8 poziom = 0,19%.


Opinie o firmie

No Wow 🙂

WowApp
2
0
Rating opinii: 5.17 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Nic nie trzeba płacić, można zarobić, prosty system – same zalety. Obawiam się tylko ile się na tym zarobi – może jakieś grosze? Pożyjemy zobaczymy. Na razie można zainstalować i przetestować jak się będzie sprawować, a potem zacząć promocje. Ciekawe co z tego wyjdzie, bo jak mało ludzi się do tego zapisze to może się im to w końcu nie opłacać.

A jeszcze – na jakie organizacje charytatywne można dać kasę? Ja bym dala na WOŚP 🙂

+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.