MonaVie i Jeunesse połączyły siły

MonaVie zakończyła właśnie dwuletnią transformację z nabyciem przez Jeunesse Global. MonaVie rozszerzyła swoją działalność poprzez nową formę finansowania. Ważne jest to, że marka mynt i MonaVie, a także jej linie produktów nie ulegają zmianie. Obie firmy nadal będą rozwijały swój biznes tak, jak to robiły do tej pory. Plan kompensacyjny Mynt/MonaVie nie zostanie naruszony, a rekrutacja pomiędzy firmami nie będzie tolerowana.

Przez najbliższe dziewięćdziesiąt dni Mynt/MonaVie i Jeunesse będą pracowały wspólnie, aby móc zrozumieć schematy swoich modeli biznesowych, linii produktów, a także infrastruktury. Obie firmy będą poszukiwać możliwości współpracy, aby obydwa przedsiębiorstwa mogły nabrać odpowiedniego tempa w rozwoju.

Połączenie sił z Jeunesse oznacza dla MonaVie kolejny krok naprzód, który jest możliwy dzięki korzystnemu zestawieniu bilansowemu oraz właściwemu partnerowi finansowemu, który wspiera dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Jako połączona firma, marka Jeunesse będzie teraz tworzyła globalną platformę z siecią ponad czterech milionów dystrybutorów w ponad stu krajach, która wspiera wielopokoleniowych konsumentów.

5 komentarzy o “MonaVie i Jeunesse połączyły siły

  1. Trudny temat. Amerykańskie media branżowe począwszy od http://www.businessforhome.org widzą to jako ewidentny przekręt. Morale w szeregach dystrybutorów byłego MV też nie może być zbyt budujące. Jeunesse to znacznie lepsza marka, niż mormońskie MV z szemranym liderem na czele, oby więc nie zawiodła tych ludzi.

    • Änia witaj…A faktycznie czujesz sie na silach zeby zobaczyc naparwdy Mocny i parktyczny paln marketyngowy.? a nie w Synergy a nie w Junesse nikt jescze nie zarobil- pojedyncze osoby- groszowy pana- kontarkty- to wszytsko lamanie zasad MLM..Pieniadze szybko sie koncza u takich firm…pare lat i nie bedziemy pamietac….Nie chca te firmy pomagac ludzim na dole…Nie chca trzymac sie zasad…Ich prawo…nasz wybor czy wplatamy sie zeby doswiadczyc na wlasnej..czy poszukamy spokojnie na rynku naparwde uczciwej firmy…Chetnie spotkam [email protected] pozdrawaim serdecznie

  2. Byłem w monavie i do tej pory mam odruch wymiotny nad ich oszołomstwem ( byłem na ich dwóch „kongresach” ) .Odradzam zdecydowanie.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www