Najlepsze Firmy MLM

Oto najlepsze firmy według głosowania na tej stronie – posortowane według oceny którą dali im czytelnicy (poprzez zielone „łapki” w górę i czerwone „łapki” w dół).

Hello.Zakupy.pl

Hello.Zakupy.pl
4.5 (90.77%) 26 votes

19
13
Rating: 324.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

HelloZakupy.pl to codzienne zakupy on-line. Dzięki temu można kupować to, czego się potrzebuje, a można wybierać z tysięcy znanych produktów.

Zalety korzystania z HelloZakupy.pl

Kupuje się tutaj tylko to, co się używa każdego dnia i to, co jest nam najbardziej potrzebne. Dzięki wykorzystywaniu swoich premii partnerskich już w drugim miesiącu można kupować produkty niemal za darmo. Kolejną korzyścią jest gwarantowana 30% premia partnerska za każdą nowa rekomendację. Do tego mamy prosty system premiowy, dzięki któremu otrzymuje się nieograniczoną premię z wszystkich członków programu naszej sieci. Poza tym można w łatwy i partnerski sposób budować strukturę osób poleconych w systemie dwójkowym, czyli binarnym. Można również brać udział w podziale 9% całego obrotu platformy.

Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

FM World / FM Group

FM World / FM Group
3.3 (66.75%) 163 votes

98
64
Rating: 46.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

FM GROUP Polska to firma z branży FMCG i działa w sektorze marketingu wielopoziomowego. Założył ją Artur Trawiński w 2004 roku we Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, już w trzy lata później, powstała spółka FM GROUP Word.

Firma dostała wiele cennych nagród m.in.: Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

Amway

Amway
3.7 (73.79%) 29 votes

62
35
Rating: 34 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Amway to jedna z najbardziej znanych firm MLM.

Powstała ponad pół wieku temu.

W Polsce była bardzo popularna po upadku komunizmu. Zetknęło się z nią setki tysięcy, jeżeli nawet nie miliony osób. Rzutcy mówcy obiecywali złote góry. Ale niewiele z tego wyszło, w Polsce dorobiła się na tym najwyżej garstka osób. Tak zwanych Diamentów (aktualnych, nie dawnych) jest może kilku w całym kraju.

W USA firma zaczęła działalność w 1959, założona przez Jaya Van Andela i Richa DeVosa. Początkowo zajmowała się sprzedażą środków czystości, następnie zaczęła je produkować. W 1975 r. w sprawie FTC vs. Amway 93FTC618 sąd najwyższy USA uznał że Amway nie jest piramidą. Obecnie sprzedaje witaminy, kosmetyki, środki czystości, przybory kuchenne, filtry wody itp.

Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

My Better-life

My Better-life
3.6 (72.14%) 28 votes

31
31
Rating: 20.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Better-Life powstała w 2014 roku, oficjalny start odbył się 21.02.2015.
Jest to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości produktów poprawiających jakość twojego życia.
Oferuje swoim partnerom 6 unikalnych premii finansowych opartych o Dual Team, najbardziej dynamiczny i dochodowy model networkowy.
Idealny Plan Wynagrodzeń w połączeniu z wysokiej jakości produktami powoduje że mybetter-life może zapewnić ci lepsze życie!

Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

QN Europe

QN Europe
4.3 (86.67%) 6 votes

21
6
Rating: 16.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma QNet Ltd, znana też jako QuestNet, GoldQuest, and QI Limited, to firma MLM założona w Hongkongu w 1998 roku przez Vijaya Eswarana i Josepha Bismarcka. Kluczem do sukcesu tej firmy okazało się narzucenie pewnej struktury w ich MLM, to jest systemu binarnego. Aby zarabiać prowizje klienci muszą się pojawić po prawej, jak i lewej stronie.

Firma sprzedawała monety, poźniej wakacje, natępnie produkty odżywczo-zdrowotne. Nabyła też producenta zegarków, szwajcarską firmę Cimier; obecnie można kupić zegarki i biżuterię.

Do Polski firmę wprowadzają głównie marketerzy z Niemiec.

Warunkiem dołączenia do programu jest bycie zaproszonym przez obecnegouczestnika, a następnie trzeba kupić jakiś firmowe produkty o określonej wartości, a nastęnie by zarobić trzeba przyprowadzić kolejnych ludzi którzy zrobią to samo itd. Produkty te zostały przyporządkowane do jednej z dziesięciu grup, a warte są od jednego do dziesięciu punktów. Aby otrzymać pierwsze 200$, konieczne jest sprzedanie produktów za sześć punktów, ale trzy punkty muszą być z lewej, a trzy z prawej strony. Jest dużo produktów za trzy punkty, na przykład się zegarki. Taki zegarek kosztuje 2000$.

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
4.3 (85.71%) 35 votes

62
61
Rating: 13.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. to wiodąca firma sprzedaży bezpośredniej w Europie. Została założona w 1985 roku w Ahlen (Westfalia/Niemcy). Sukces LR gwarantuje współdziałanie pięciu stabilnych czynników:
1) Najważniejsza jest jakość: niemieckie standardy. Firma współpracuje tylko z doświadczonymi dostawcami surowców, a asortyment poddawany jest kontrolom jakości.
2) LR współpracuje ze sławnymi osobami. Jeżeli jakieś gwiazdy chcą wprowadzić na rynek swojej perfumy to LR jest często ich ulubionym partnerem.
3) Autokoncept: lider w branży. Autokoncept firmy wynagradza i motywuje.
4) Plan marketingowy jest sprawiedliwy, transparentny i sprawdzony.
5) Dla partnerów została specjalnie stworzona obsługa i szkolenia. Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

Livioon

Livioon
4.1 (82.76%) 29 votes

17
6
Rating: 12.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Livioon to firma specjalizująca się w sprzedaży luksusowych perfum, które pochodzą z Francji. W sprzedaży dostępnych jest 98 zapachów damskich oraz męskich. Dla kobiety w sprzedaży dostępne są:
– Classique 30 ml Parfums,
– Exclusif 75 ml Parfums,
– Exlusif 50 ml Parfums.
Natomiast w ofercie dla panów dostępne są:
– Classique 50 ml EDP,
– Exclusif 50 ml EDP.
Poza tym można kupić:
– Showergel & Balsam,
– Prestiże Set. Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

Prouve

Prouve
4.7 (94.37%) 142 votes

33
26
Rating: 12.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma Prouve to firma założona przez Katarzynę Trawińską, która współdziała w FM Group.

Siedziba

Firma ma swoją siedzibę na ulicy Wyścigowej we Wrocławiu. Prezesem firmy jest Stefan Wrzeszcz.

 

Oferta

Firma w swojej ofercie posiada perfumy, kosmetyki do ciała i środki czystości. Jej start planowany jest na 1 kwietnia 2017r.

Biznes

 

Jej plan marketingowy to różnicowy, z najwyższą pozycją na 5 grupach (bardzo podobny do FM). Flagowym produktem firmy są perfumy.

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

JAG Team

JAG Team
3.3 (66.79%) 53 votes

13
22
Rating: 10.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

JAG Team to nie jest nowa firma MLM, ale grupa marketingowa, która stawia na:
– prestiż,
– nowatorski marketing,
– szybkość osiągania efektów.

Tej grupie przewodzą Jacek Dudzic, Piotr Łabuz i Dariusz Dubik. Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

PerfectColl

PerfectColl
5 (100%) 2 votes

16
8
Rating: 9.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

PerfectColl jest to Polska firma, która łączy naturalne składniki kosmetyków ze zdobyczami nowoczesnej technologii. Korzysta z biotechnologii i bioelektroniki. Założycielami firmy są Piotr Sobotka oraz Maciej Waszczyk. To firma, która ma na uwadze pielęgnację i odnowę skóry. W sprzedaży są naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji oraz te, które wspierają zabiegi kosmetyczne, poza tym dostępna jest szeroka oferta urządzeń kosmetologicznych. Czytaj dalej…

Jeśli chciałbyś zaproponować zmiany w tym opis firmy, skontaktuj się z nami.

14 komentarzy o “Najlepsze Firmy MLM

 1. Firm jest bardzo dużo, jaki „pociąg wybierzesz” to indywidualna sprawa.
  Bierzesz to co lubisz… 🙂
  MLM daje dużo możliwości, ściezka rozowju osobistego to poezja.
  Jednak, osobiście zajmował mi sporo czasu – spotkania, itd.
  „Odkryłem” Internet z innej strony. Nie z punktu konsumpcjonizmu czasowego, a z kwestii zarobkowej.
  kaasazneta się zgadza, w dodatku gospodarka sprzyja bo dolar rośnie… ;- )

  • Wszystko zajmuje czas. Szczególnie praca. Siedzenie przed komputerem też. Tzw kasazneta jest dla mnie niewiarygodna. Szczególnie gdy mowa o kupowaniu pozycji, zyskach z wpłat ludzi pode mną itp. Wolę sprzedaż i rekrutację w rozumieniu DS i MLM.

 2. Informacja o działaniu jednego z produktów – sprayu.
  W poniedziałek tj. 24 października 2016 moja koleżanka odebrała, ze szpitala kuzynkę, u której stwierdzono guza w płucu wielkości dłoni. Podczas badania – bronchoskopii podrażnili tego guza co objawiło się częstym kaszlem, który nie pozwala zasnąć. Moja koleżanka posiada naturalne produkty ziołowe. Użyła jednego z nich – sprayu. W poniedziałek od godziny 11 spryskiwała często kuzynkę, co zmniejszyło nieco kaszel. We wtorek kuzynka przeraziła się bo kaszel był większy niż gdy wychodziła ze szpitala. Tak powinno być, jest to znany w medycynie fakt iż produkt leczniczy działa. Po kilku godzinach kaszel znacznie się zmniejszył. Chora kuzynka jest zachwycona znaczną poprawą zdrowia. Lekarze wyznaczyli za miesiąc zabieg chirurgiczny usunięcia guza, czyli OBJAWU CHOROBY. Poinformuję, czy po tym miesiącu guz się zmniejszył. (Być może do operacji nie dojdzie ) Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 514 667916 lub na maila; [email protected]

 3. Od 6 miesięcy działam w Souvre Internationale i jestem bardzo zadowolona – to prężnie rozwijająca się firma, która doskonale motywuje Partnerów do działania. Robią Marketing przed wielkie „M”, oferując wysokiej jakości produkty, które przynoszą oczekiwane efekty. Kolagen Naturalny Souvre to rewelacja, wszyscy go chwalą! Wróżę tej marce świetlaną przyszłość!

   • Jak to jest, że wszyscy odbierają samochody i na nagraniach są szczęśliwi a rzeczywistość jest całkiem inna?

    • nie wiem Mateusz jak to jest, a z kim rozmawiałeś o tej rzeczywistości? może dowiedz się u źródła popytaj się tych co odebrali

    • Cześć Mateusz.
     Pod koniec maja odbieram w Bielsku-Białej Volvo XC 90.
     Zapraszam Cię na wspólny odbiór, będziesz wiedział jak to jest naprawdę.

 4. Teodor, gratulacje odbioru. My niedługo odbieramy swoje Volvo : )) Widzę, że wiele firm ma programy samochodowe i motywuje do działania!

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www