Bardzo dobra firma

Opinia o firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

10
0
Rating opinii: 17.26 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Mary Kay Cosmetics tworzą ludzie, którzy, jak to ludzi, są różni. Na szczęście jest kilka stałych elementów, które mimo ludzkiej ułomności, pozwalają dobrze prosperować temu modelowi biznesu.
Co wyróżnia Mary Kay spośród innych firm?
Produkt – to na pewno. Biała kosmetyka w całości produkowana jest w Dallas (Texas, USA). Kolorowa w części też. Wszystkie kosmetyki mają łącznie ponad 1200 oryginalnych patentów. Ciekawostka – nocny krem zmiękczający skórę ma ten patent od samego początku.
Etyka – założycielka, Mary Kay Ash, mówiła, że jeśli wszystko się trzyma w odpowiednim porządku, sukces sam przyjdzie. I tak priorytetami każdej konsultantki powinny być „Bóg, Rodzina, Kariera” w tej kolejności. Misja firmy to „wzbogacanie życia kobiet”.
Kobiety – ponad 90% pracowników biura czy niezależnych sprzedawców to kobiety 🙂 od początku, od 1963 roku 🙂
System marketingu – jako jedyny z DS czy MLM jest wykładany na Harvardzie.
Zarobki – biorą się ze sprzedaży własnej i sprzedaży zespołu osób pozyskanych do współpracy. Zasady są proste i przejrzyste.
To normalna firma, w której się pracuje w sprzedaży 🙂 nie „kupuje dla siebie i zarabia bez konieczności sprzedaży”, tylko oficjalnie sprzedaje się produkty i na tym zarabia. Bardzo podoba mi się brak tej ekwilibrystyki słownej.
I cóż więcej? Prywatnie i oficjalnie zgadzam się z powyższym 🙂 produktów sama używam, biznesu też. Także krótko mówiąc – polecam! Produkt i współpracę 🙂

Adres strony
www.marykay.pl/anna.kostro
Telefon
600251432

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www