Dla zbłąkanych poszukiwaczy prawdy

Opinia o firmie Lou Pre

22
14
Rating opinii: 20.28 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Zacznijmy od tego, że w każdej dziedzinie od relacji, przez zdrowie, siłownię po finanse przeróżnych branż można odnieść sukces. Pod warunkiem, że się angażujemy, będziemy wytrwali i zmienimy nastawienie z hejtu i użalania na takie jakie mają osoby które już gdzieś zaszły.

Mało osób jeździ Porshe w stosunku do przeciętnego 16letniego samochodu. Dlatego to normalne, że osoba z przeciętnego środowiska jest hejtowana gdy chce wybić się na level wyżej, bo pierwsze co robi to zmienia sposób interpretowania rzeczywistości i myślenia na taki jak ci w Porshe i mało kto ich rozumie bo mało kto jeździ Porshe a jak nie rozumie – to hejtuje bo się boi.

Myśląc jak 60cio latek z Fiata i słuchając jego rad, w wieku 60 lat prawdopodobnie też wylądujesz w Fiacie ale przynajmniej nikt na forum Cię nie shejtuje!!!! uff… jaka ulga… bo przecież żyjesz po to żeby nie narazić się osobą, których nie lubisz nie znasz i nie widzisz – gratuluję.
Sam mam firmę i nie doliczę się ile razy rodzina mówiła mi, że to nie zadziała, zadłużę się i powieszę tak jak ktoś o kim kiedyś słyszeli w Faktach. Myślałem własnym rozumem i dlatego przez 5 lat poszedłem do przodu a rodzina siedzi w miejscu dalej dając dobre rady innym…
To fascynujące, że jak kumpel gada tylko o siłowni i zna wszystkie odżywki na rynku i każdy aspekt życia sprowadza do masy lub spadków to nagle nie przestaje ćwiczyć bo zarzucają mu obsesję i pranie mózgu.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że musimy nauczyć się AKCEPTOWAĆ I SZANOWAĆ decyzje innych i jeśli ich lubimy to ich w tym wspierać a nie czekać na powinięcie nogi żeby móc powiedzieć magiczne „A nie mówiłem! Wiedziałem, że nie wyjdzie!”.
Jak mój znajomy chodzi cały podekscytowany bo ktoś pokazał mu MLM, czuje się tam dobrze widzi szansę na dobrą dla siebie (niekoniecznie dla mnie bo to go nie powinno obchodzić) zmianę i progres to mnie to bardzo cieszy. Ty jako hejter też tak zrób bo to wpływa na Twoje emocje bo ów kumpel w tej chwili siedzi na piwie i się dobrze bawi a Ty wylewasz poty i wyzłaszczasz się na forum na rzeczy o których nie masz pojęcia lub na forum przeczytałeś… Potem ktoś to przeczyta i powie że MLM jest do dupy bo ktoś na forum tak napisał więc pewnie miał rację w końcu mógł być to gimbus, mechanik lub polityk więc czego się spodziewałeś? Zapytałbyś lekarza jak naprawić auto?
Co do produktów.
A Ty ile rzeczy dzisiaj poleciłeś? Piwo, fryzjera, klub, grę, fajny wpis na kwejku? To jak ktoś poleca Tobie produkt typu perfum z którego sam jest zadowolony to jest coś złego? Przecież możesz powiedzieć, że nie chcesz i wrócić do rozmów o czymś innym… Ale nie! wtedy trzeba koledze „odprać mózg” bo jeszcze do czegoś dojdzie a ja nie i będzie głupio 🙂

Dalej buduj sobie obraz świata w oparciu o chore jednostki, będzie Ci z tym łatwiej rozmawiać na forum.
Jak idę do sklepu i mnie nieprofesjonalnie obsłużą lub źle wydadzą resztę to nagle wszystkie sklepy są złe i umrę z głodu?! Litości w MLMach też zdarzają się szaleńcy, profesjonaliści, młodzi, starzy, mądrzy, głupi i o zgrozo powiem więcej GEJE też się zdarzają – jak w każdej pracy. Czysta statystyka

Odpowiadając na pytanie które z pewnością się nasuwa – Tak mam wyprany mózg – Tobie też polecam.
Pozdrawiam

2 komentarzy o “Dla zbłąkanych poszukiwaczy prawdy

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www