DUOLIFE

Opinia o firmie DuoLife

52
248
Rating opinii: -151.28 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Polska firma z polskimi produktami o wyjątkowej jakości i skuteczności. Wartą ja promować, ponieważ to my bedziemy liderami promującymi nasz polskie produkty w świecie. Wbrew tego co wy uważamy za granicą jesteśmy cenieni. Nasze produkty uważane są za bardzie ekologiczne niz te z krajów wysoko rozwiniętych.

E-mail
[email protected]
Adres strony
https://jerzy.myduolife.com/shop.html

4 komentarzy o “DUOLIFE

 1. witam serdecznie
  Jako Terapeuta zajmujcy sie uzdrawianiem i rozwojem duchowym polecam z calego serca produkty ktore naprawde dzialaja. Podczas spozywania danych suplementów jest odczuwalna poprawa stanu zdrowia. Moim ulubionym produktem jest Dzien I Noc ktore wspomagaja prace naszego organizmu na poziomie komurkowym!! Jednym slowem SUPER !!!!

  • Już cię Tomasz lubię. 😀
   Też mam w pracy kolegę (zmiennika) co promuje te specyfiki i widzę po nim jak się zachowuje więc też mu mówię że czas z prawdziwego lekarza skorzystać a nie z specyfików. Nawet widzi mnie w swoim biznesie. Śmichu-chichu

 2. Witam

  Produkty niestety nie należą do najlepszych jakościowo w składzie osłonek dwutlene tytanu który został przebadany przez naukowców z Franci i został sklasyfikowany jako rakotwórczy. Skład budzi bardzo dużo zastrzeżeń. NIE POLECAM !!!!!

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www