gwiazdy fm group i diamentowe orchidee

Opinia o firmie FM World / FM Group

5
2
Rating opinii: 8.93 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Z tymi gwiazdami w trzecim planie marketingowym FM to jest tak, że tak naprawdę to prawie ich nie ma 🙂 Dopiero niedawno pojawiła się pierwsza gwiazda, na najniższym poziomie (jaspisowa) – Irena Oliver, pochodząca z Litwy i budująca biznes w UK. Potem pojawiły się dwie osoby z Włoch – Aldo Parisi i Catia Brizi, a dopiero potem w Polsce – Krzysztof Pauch i potem Jarosław Łuczak (zajmujący się tym biznesem od 10 lat). Więc tylko dwie osoby z Polski, i tylko są osoby na 1. poziomie, wyżej już nie. Czyli nie ma ametystowych gwiazd.

Diamentowych orchidei jest już więcej, np. Stanisława Pieciułko, Wacław Pieciułko, Krzysztof Cybul, Dariusz Respondek, Beata Kondratowicz, Elżbieta Hamerlińska, Natalia Ryńska, Andrzej Wyszyński, Leszek Wojda, Paweł Bednarek, Dariusz Holeniewski, Maciej Wieczorek. Czyli kilka, może kilkanaście osób na całą Polskę. Oczywiście uzyskany poziom nie jest raz na zawsze, trzeba go utrzymać 🙂

O ile wiem struktury takiej diamentowej orchidei mają kilkadziesiąt tysięcy osób, a zarobki to kilkadziesiąt tysięcy złotych na miesiąc. Sprostujcie jeśli się mylę.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www