Kosmetyki Mary Kay prezentem dla każdego

Opinia o firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

3
0
Rating opinii: 9.95 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Zapakowałam ślicznie pudełeczko do torebki i poszłam na spotkanie. Piekny hotel i luksusowa restauracja pasowała do mojego luksusowego pudełeczka. Udane spotkanie zakończyłam wręczeniem mojej rozmówczyni malutkiego prezentu. Co to takiego zapytała zaskoczona. Drobiazg odpowiedziałam -podarunek za miłe spotkanie.
Wieczorem zadzwonił telefon, kochana to regenerujący Krem do Rąk Satin Hands® firmy Mary Kay. Tak, czy coś się stało – nie ale to luksusowe kosmetyki. Oczywiście, każda kobieta na nie zasługuje i ta co sprząta i ta co gotuje i ta co w biurze pracuje. Ja wypróbowałam są świetne bezzapachowe, nie uczulają długo utrzymują nawilżenie i w pełni zasługują na miano luksusowych. Wypróbuj, będziesz zadowolona. Tak pracuje firma Mary Kay. Dostarcza produkty najwyższej jakości do indywidualnych potrzeb klientki. Jeśli masz problemy zawsze pomogę ci wybrać. Czy wiesz czego najbardziej potrzebuje twoja skóra? Dbamy o mieszkanie, samochód o dzieci o całą rodzinę. A czy w tym nawale pracy pomyślimy o sobie? Nie ma czasu! Nieprawda od tego jest osobisty doradca kosmetyczny, który bezbłędnie doradzi jak pielęgnować ciało, jakie i kiedy stosować produkty. Doradzi, pięknie zapakuje i przyniesie.
Zbliża się okres swiąteczny. Zaoszczędź swój czas i nerwy, pomogę ci w doborze prezentów dla całej rodziny,
Powiedz, czy potrzebujesz indywidualnych konsultacji, wskazówek dotyczących makijażu a może porad do pielęgnacji ciała. Zapytaj o produkty i jak je stosować. Po to jestem, aby ci pomóc. Zadbam też o kreatywne opakowanie i zrealizuję twoje marzenia o pięknym prezencie szytym na miarę dla całej Twojej rodziny. Jesteś aniołem. Za to perspektywiczne myślenie dostałaś nagrodę.
http://www.marykay.pl/alicja.augustyn-zielinska/pl-PL/TipsAndTrends/MakeoverAndBeautyTools/Strony/Mary-Kay-eCatalog.aspx

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://www.marykay.pl/alicja.augustyn-zielinska/pl-PL/Pielegnacja-ciała/Regenerujacy-Krem-do-Rak-Satin-Hands-Bezzapachowy/160303.partId?eCatId=1000
Telefon
603359864

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www