Lavylites

Opinia o firmie Lavylites

36
52
Rating opinii: 0.85 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Jest kolejna marka służąca kreowaniu biznesu w MLM-ie. Schemat jest typowy. Przełomowa technologia, genialny naukowiec outsider, rewelacyjne acz niepotwierdzone klinicznie działanie, enigmatyczne, specjalistyczne słownictwo, brak dostepu do jakichkolwiek badań nawet firmowych, wysoka cena.
Pomysł nie jest nowy. Były już takie spraye i płyny na rynku polskim (inna marka). W 3,5 roku zgarnęli premię lidera i zniknęli. Tego rodzaju MLM-y nie są obliczone na długi żywot (inaczej niż np. Herbalife gdzie produkt broni się sam). Są atrakcyjne dla dystrybutorów i konsultantów ponieważ w cenie produktu 80-85% to wypłaty zysku pasywnego. Ale to działa tylko dopóki są emocje wśród kupujących.
Produkt nie zawiera niczego złego. Ot, kompozycja ogólnie znanych w naturoterapii składników. Np. Lavy 32 do jamy ustnej. Przełożę skład na polski: woda, olejek cytrusowy, czerwona porzeczka, wit. E, lecytyna, olejek eukaliptusowy, olejek pomarańczy gorzkiej, melisa, olejek zapachowy Ylan-Ylang (Chanel nr 5), olejek herbaciany, rozmaryn, olejek z lauru chińskiego. Ponad 420zł za 150ml. Trochę drogo biorąc pod uwagę, że z konieczności główny składnik to woda (produkt nie ma żadnej rejestracji nawet suplementowej więc zawartość składników musi być niższa od wymaganych normami).
Najzabawniejsze, że skład jest identyczny dla ponad połowy produktów, obojętne czy jest to płyn do ust, spray do ciała, serum do twarzy a produkty sensitive różnią się tylko brakiem alkoholu w składzie.
Występuje tu często efekt placebo, bo jak ktoś zapłaci 200-600zł za jeden produkt a ponad 1000 za kilka to od razu czyje jak nanocząsteczki docierają do komórek.
Trudno mi komentować kwestie nanocząsteczek. Nie jest to nic nowego. Kosmetyka używa tego od blisko 20 lat. Jak coś się nowego w nauce pojawia, to przede wszystkim stosują to koncerny kosmetyczne. Głównie aby nie zostać marketingowo z tyłu. Bez znaczenia czy to działa.Przykład klasyka to koenzym Q w kremach. W ogóle to nie dociera do komórek ale wszyscy to stosują, żeby nikt nie zarzucił, że nie mają. Jakiegoś przełomu związanego z nanocząsteczkami nie zauważyłem.
Tibor Jakabovič nie jest wcale odkrywcą nanocząsteczek i nie odgrywa żadnej istotnej roli w świecie naukowym. To chemik ze Słowacji, który zarejestrował markę (nie patent, patentów nie ma) na Węgrzech (liberalne przepisy). W ramach marki ma przepisy na dodatki do bielenia, prania, dodatki do plomb dentystycznych, środki chwastobójcze, fungicydy, środki dezynfekcyjne dla weterynarii

70 komentarzy o “Lavylites

 1. Myślę że wiedzy nigdy zbyt wiele. Ale dokładnej. Pisanie o produkcie ktorego nie znasz placebo to jakaś pomyłka z twojej strony. Podchodzisz człowieku do tematu tak jak lekarze do homeopatii. To placebo. Ludzie sobie wmawiają ze to działa. Ciekawe czy zwierzęta i małe dzieci też potrafią sobie to wmawiać. Porównywanie nanocząsteczek z Lavylu do cząsteczek z koenzymem Q to też obraz twojej niewiedzy. Porównaj wielkość obu i dopiero pisz. Piszesz że działa to tylko wtedy gdy są emocje. Ale jak idziesz do medyka to tez kierujesz się emocjami. I co dzialają antybiotyki?
  Żeby coś opisać – zgodnie z prawdą – potrzebna jest do tego wiedza, zachęcam.

 2. Bardzo interesujące i intrygujące.Natomiast brakuje mi informacji, tak żeby się trochę w to zagłębić.
  Chciałbym w to wejść, ale muszę wiedzieć, że to ludziom pomaga, że to nie jest tylko sugestia.Pracowałem trochę dla Colwey.Dokładnie wiem jak dziala kolagen i jakie jest jego znaczenie w organizmie.A jak jest tutaj?Kiedy dostanę takie informacje, czy dopiero jak wejdę w strukturę?Wolałbym wcześniej.

  • Jest to Węgierski produkt High-Tech.
   Dziesięć lat temu uznany w międzynarodowych kręgach naukowiec nanotechnologii Tibor Jakabovics chemik, farmaceuta rozpoczął badania naukowe nad takim środkiem, który uniemożliwiłby odrzut przeszczepów wprowadzonych z powodu dużej utraty i zniszczenia skóry.

   Podczas badań nad tym środkiem odkrył zjawisko, które wykroczyło daleko poza obszar pierwotnych badań. Odkrył nosiciela wielkości nano (10 do potęgi minus dziewięć, taka odległość jak w spirali DNA pomiędzy dwoma punktami), w konstrukcji którego umieścił więcej niż 100 energii kompleksowych materiałów śladowych.

   Struktura wsparcia nanoeffektora to setki złożonych wzorów/garniturów energetycznych oferujących organizmowi tzw. -„bio-bufet”.
   Komórki wiedzą, co jest im potrzebne, i wezmą to sobie z tego szwedzkiego stołu i w wyniku tego ich działanie stanie się lepsze. Środek dostanie się tam, gdzie jest potrzebny, ponieważ w postaci sprayu może być rozpylony na odpowiednim miejscu. Nie musi przedostawać się przez układ pokarmowy i układ krążenia. Jako siły napędowej używa znajdujących się w organizmie wolnych rodników i bardzo szybko przedostaje się przez ciało. Potrzebuje 30 sekund, by przedostać się z zewnętrznej powierzchni ramienia do szpiku kości.

   Nie ma skutków ubocznych, w ciągu 72 godzin zostaje wydalone z organizmu to, co nie zostało zużyte. Nie koliduje z innymi lekarstwami lub leczniczymi metodami.

   Z procesu technologicznego Lavylites zostały usunięte wszystkie środki mające szkodliwe oddziaływanie na środowisko.

   Podstawowe składniki są bardzo dokładnie ręcznie dobierane, i poddawane badaniom kontrolnym przy pomocy najnowocześniejszych metod. Nie używa się środków chemicznych ani składników pochodzenia zwierzęcego.

   Informacje o tym jak działają produkty Lavylites są dostę przed wejściem do struktury.
   Proszę o skontaktowanie się z numerem 0725 376 108 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

   • Czy otrzymała Pani informacje ?
    Będę się dzielił tymi informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
    Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

  • Szczegółowe informacje na temat działania i zastosowania produktów Lavylites są udzielane przed wejściem do struktury.
   Jeśli Pan jest zainteresowany proszę o kontakt. Mój email: [email protected] to udzielę tych informacji.

  • Moja żona wierzy tylko lekarzom. Przed czteroma latami powstał na jej palcu wskazującym, między stawami guzek, który sią stale powiększał i bolał. Lekarz wyciągnął strzykawką zawartość i dał maść przeciwbólową. Od trzech miesięcy guzek znowu zaczął rosnąć i boleć. Była oczywiście u lekarza, który chciał znowu ściągnąć – powiedziała, że nie pozwoli, ponieważ pamięta ten straszny ból przy ściąganiu. Dostała maść przeciwbólową i informacje, że guzek się kiedyś przestanie rosnąć i się otorbi. Zaproponowałem jej, że za pomocą sprayu zlikwiduję problem raz na zawsze – guzek zniknie – wchłonie się. Oczywiście mnie wyśmiała ale się zgodziła. Pierwsza aplikacja wieczorem powtórzona za 17 minut – po 30 minutach stwierdziła, że rzeczywiście nie boli. Dzisiaj 20 stycznia 2016 mija 8 dzień. Przez ten czas tylko drugiego dnia przez kilka godzin boał ją znowu (to jest znak, że uruchomił się proces samouzdrawiania) Dzisiaj guzek prawie wchłonął się. Pyta mnie co to jest ten spray, a ja jej ciągle odpowiadam; ” zapraszam na spotkanie informacyjne, to się dowiesz” NIE CHCE PÓJŚĆ, ŻEBY SIĘ DOWIEDZIEĆ. Jest tu gdzieś jakaś sugestia ? Ona nie wie co to jest ale sama po 2 dniach woła, żeby aplikować. Podobnych przypadków znam więcej. Chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń do mnie wieczorem. Mój nr tel; 600 67 99 21 LUB 514 66 79 16 Pozdrawiam Romuald Kędzierski

  • Witam Panie Stanisławie.
   U moich dzieci, z którymi medycyna już dawno sobie nie radziła( wręcz było coraz gorzej) to działa.

  • Czy otrzymał Pan informacje?
   Będę się dzielił tymi informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
   Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

  • Witam
   Pracował Pan dla Colway. Czy to znaczy że już Pan nie pracuje? Interesuje mnie dlaczego? Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Zapraszam do firmy, która jest w Polsce od 23 lat, prosty do zrozumienia, staly plan marketingowy, pozycję zdobywasz przez 2 miesiące, nie spadasz z raz osiągniętej pozycji, szerokie portfolio, od bobasa do dziadka/ babci 🙂

 3. Bronisz człowieku swego,ale masz zamknięty umysł.Sięgaj gdzie wzrok nie sięga. Spróbuj a potem komentuj.Chcesz komuś pomóc !daj produkty HERBALIFE są bardzo dobre,ale nie lekceważ nauki.Jedno z drugim się nie kłóci.To nie jest suplement.
  Tomek

  • z pewnością nie jest to suplement ale cos znacznie wiecej,trzy miesiace temu poszłam na przezentacje,chodiło o atopowe zapalenie skóry mojego wnuka.Jak to ja nie zaaplikuję dziecku czegoś w co totalnie nie wierzę -no ale na sobie moge spróbować
   warzyłam 100 mkg nogi opóchnięte jak balony wlekłam sie tam o kulach łącznie 11 operacji w tym po złamaniu kregosłupa usztywniony śrubowany wszepiony neurostymulator kregosłupa(oczywiście nie pomagało) więc jak powiedziałam tak zrobiłam spróbuję preparat na odciążenie więzłów chłonnych i julice do picia na moje problemy jelitowe,potem juz poleciało następne i nastepne preparaty dziś ćwiczę godzinę dziennie bo mam na to siłe i oczywiście wiem skąd, opuchlizny schodza schudłam 8 kg zaczęłam żyć zaczynam powoli chodzić bez kul a na dłuższe odcinki musiał być wózek no i najważniejsze koniec z prochami przeciwbulowymi
   Jola

 4. DZIAŁA!!! poparzyłem palec bąbel potężny spryskałem i szok po trzech dniach mała blizna.
  chcę dodać że do takich nowinek zawsze podchodzę z pewną rezerwą ale w tym przypadku mogę śmiało polecić

 5. Poznałam te produkty w październiku pomogłam mojej mamie przy zaćmie spryskując jej powieki dwa razy dziennie po 2 tygodniach oczy stały się wyraziste bez bielma pokrywającego gałkę oczną .Mama miała skierowanie na operacje ,teraz lepiej widzi twarze innych osób stały się wyraźne mama ma 84 lata z dnia na dzień czuje się lepiej nie ma bólu kręgosłupa i nóg ponieważ spryskiwałam jej głowę i kręgosłup czyta książki,gazety, rozwiązuje krzyżówki. Pomogłam także mojej cioci która miała poważne problemy w poruszaniu ,poruszała się o kuli .Po miesiącu używania produktów przyjechała do mnie bez kuli,pryskała kolano biodro i kręgosłup (jest po operacji biodra a,przed operacją kolana i biodra drugiego ) obecnie porusza się bez kuli, dalej się kuruje. U siebie obserwuje poprawę jakości poruszania nie boli mnie kręgosłup stopy i kolana, pryskając do jamy ustnej Lavyl 32 przestało mnie boleć gardło i mogę pić chłodne napoje polecam ,polecam .Gdy używałam produkty Herbalife czułam się okropnie cała spuchłam straciłam pracę pracowałam przy żywności i musiałam spędzić czas w szpitalu .Według mnie wychwalanie swojego krytykując inne produkty jest złośliwe i nie na miejscu .A cena nie gra roli gdyż czas też się liczy bardzo gdy czasu za dużo nie mamy na leczenie. Mam kłopoty w przyjmowaniu leków i suplementów i jak dla mnie omijając przewód pokarmowy jest cudowne polecam, polecam,polecam

  • Działa.Moja mama od roku cierpi na ból kolan.Nic nie pomagało,leki,blokady,ból był okropny.Najmniejsze schody były problemem.Od tygodnia spryskuje kolana i może normalnie wstać,wejść i zejść ze schodów.Ból jeszcze całkowicie nie zniknął ale jest już dobrze.Jestem szczęśliwa,że trafiłam na auricum.A cena? Biorąc pod uwagę ilość leków,które stosowane były od roku bez efektu…Polecam i będę polecać każdemu kto ma takie problemy.Nie wiem jak to działa ale działa na 100%

  • Bardzo proszę o podanie mi czy środek ,którym Pani spryskiwała powieki mamie to był
   klasyczny czy jakiś inny.
   Bo ja mam problem z oczami mojego taty i chcę spróbować tej kuracji.
   Będę wdzięczna za pomoc.
   Beata

  • Czytając Pani Małgorzato opis mam zamiar również wypróbować Lavyl32. Jeżeli pomógł Pańskiej mamie muszę spróbować zastosować go u mojego syna.On ma 13 lat i na zaćmę posterydową,choruje na młodzińcze idiopatyczne zapalenie stawów i jest na agrsywnym leczeniu.(Leki biologiczne + metotrexat).Mam nadzieję że chociaż stan oczu się poprawi.

 6. Lavyl auricum stosuje od grudnia 2014 roku…i nie wyobrażam sobie bym mogła przestac. Wszelkie dolegliwości typu rwa, bóle mięśni, stawów czy kości – po zastosowaniu – praktycznie całkowicie mijają. Moja mama która choruje na RZS – od roku żyje bez tabletek. KOSMICZNY aerosol 🙂

  • Bardzo proszę o kontakt. Potrzebna mi informacja jak mama stosowała spray przy swojej chorobie RZS. Ta informacja potrzebna jest mi do przekazywania innym ludziom, którzy dzwonią do mnie z różnymi pytaniami. mój nr. Tel. 600679921 lub 514667916 mail; [email protected]

  • Witam ,jak można stosować produkt od grudnia 2014 r. jeżeli produkt do Polski wszedł jesienią 2015 ?

 7. O produktach Lavylites dowiedziałem się od kol. Jacka,który jakiś czas temu jadąc na rowerze uległ wypadkowi.Doznał wielu złamań w tym prawą nogę w kolanie ma skrzywioną do dziś.Wcześniej próbował produktów z Akuny ,z Lifeplus Produkty tych firm są też nie najgorsze. też jemu i mnie pomagały ,ale nie tak skutecznie jak Lavylites. Będąc w szpitalu lekarz zrobił zdjęcia kolana Patrząc raz na zdjęcie raz na niego pyta ;,,co ma pan taką minę jakby pana nie bolało ,,.Lekarz mówi,bo widzi pan, ma pan bardzo skomplikowane złamanie i pana musi boleć , a co pan stosuje.Jacek mówi spryskuje miejsce bolące sprajem Lavyl Auricum ,i nie odczuwam bólu. Lekarz -,,to proszę urzywać zadzwonimy do pana ,gdy znajdziemy panu implant. A teraz moja historia; 17 listopada 2015 roku miałem wesele syna tak się wytańcowałem,że zatarłem mędzy nogami dosłowny ogień.Ból pieszenie możecie sobie wyobrazić.Gdy po powrocie do domu naturalnie po kąpieli ,posmarowałem sobie miejsce ogromnie obolałe Lavyl-Body zelżał ból natychmiast rano powtórzyłem i na poprawiach mogłem tańczyć bez problemu .Acha na poprawiny zabrałem tę buteleczkę,ponieważ zauwarzyłem,że mojej chrzestnicy córcia ma bardzo szpecący, młodą dziewczynę trądzik.Dałem tą buteleczkę dziewczynie.spotykam Asię mamę tej młodej osoby Asia mówi wójek wiesz Justynce Po trądziku ani śladu.Powiem Wam kochani peodukty bronią się same.Ale jaka radość ze strony mamy ,córki no i moja że mogłem pomóc.zaraz zamówiła Produkty szampon i Lawyl Body.Te cudowne specyfiki tibora przypadły mi dogustu Polecam i Pozdrawiam.Ewentualnie mój kontakt; 7839 12893

 8. Z równie dobrym skutkiem stosuje się tzw. wodę święconą lub energetyzowaną 😉 Jak nie pomoże, to bynajmniej nie zaszkodzi.

  • Pan/i nie ironizuje, tylko wypróbuje i potem ewentualnie się wypowiada. Ja mam 24 lata, pochodzę z bogatej rodziny i teoretycznie stać mnie na najlepszych lekarzy. Ale co z tego, skoro przez rok (!), nikt nie mógł zdiagnozować, ani tym bardziej wyleczyć bardzo silnych i nie dających funkcjonować bólów brzucha. Tracąc nadzieję, zgłosiłam się do pani zajmującej się lekami naturalnymi i ona zaproponowała mi Lavyl. Miałam go pić codziennie, wcześniej rozpuszczając w wodzie niedużą dawkę – po dwóch dniach ból zniknął zupełnie. Ale kontynuowałam picie przez jakiś czas. Okazało się, że w moim ciele rozprzestrzeniła się grzybica i powoli mnie wykańczała, a było to spowodowane braniem dużych ilości antybiotyków (lekarz nie wie, to przepisuje antybiotyki). Obecnie po tamtym bólu ani śladu. Ostatnio miałam zapalenie ucha i też popsikałam Lavylem do wewnątrz ucha – na drugi dzień 50% lepiej, trzy dni pózniej ani śladu po zapaleniu. Bez żadnych leków.

   Proponuję przetestować, a dopiero później oceniać. No chyba, że faktycznie woda święcona na Pana/Panią działa najlepiej – to proszę się tego trzymać.

 9. Moi drodzy, myślę, ze skupianie się na MLM w tej sytuacji nie ma sensu, a w dużej mierze tego te opinie dotyczą.
  SPRÓBUJ A POTEM NEGUJ i tu mówię o produktach.
  Produkt jest rewelacyjny, jego skuteczność niewiarygodnie szybka, działa na wiele różnych sytuacji życiowych, mnie pomogło zacząć chodzić trzy dni po operacji czyszczenia otrzewnej, i pomaga na wiele innych urazów. Testowałam też na wszystkich znajomych, ich dzieciach i psie. Na psa też działa.
  W Polsce wszyscy się boją medycyny naturalnej, łażą do lekarzy, którzy potem jeżdżą za pieniądze z polecanych leków na zagraniczne wycieczki i to jakoś nikomu nie przeszkadza. Ja od kilku miesięcy usiłowałam się wyleczyć i żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, aż trafiłam na stół krok przed śmiercią. Ale jak trwoga to do Boga – a często może już być za późno. A przecież wszyscy wiedzą, że antybiotyki wcale nie są zdrowe a lekarstwa jedno leczą a drugie psują. Poczytajcie instrukcje dodawane do leków, ja przestałam czytać, bo skutki uboczne były okropne.
  Znalazłam Lavylites, wierzę bo mam dowody jego działania, wiara wspomaga proces leczenia i zajebiście, że wspomaga. To co komu do tego? Wszystkim niedowiarkom życzę, aby nie musieli znaleźć się w sytuacji, w której nie mają już wyjścia i lekarze nie dają szans, bo wtedy próbuje się wszystkiego, żeby ratować własne życie.

  • Tak,doskonale pania rozumie,dla lekarza zapewne pani jak i bylam kolejnym przypadkiem,po zastosowaniu leku nowej generacji przy leczeniu luszczycy o maly wlos a pozegnalabym sie z tym swiate,wtedy cena nie gra juz rol,pozyczylam na pierwsze aurivum,efekt byl oszalamiajacg,moj dermatolog byl w szoku jak zobaczyl moja skore,nic ,doslownie nic mi tak nie pomoglo jak lavilites,i ja bede go polecac,dodsm jeszcze ze leki od lekarza nie byly tancze,a efekt leczenia oplakany,pozdrawiam i zycze zdrowia Beata

 10. Właśnie godzinę temu zastosowałam preparat (Lavyl Auricum Sensitive spray) na ranę nogi. Ból wzrósł kilkakrotnie, jakoś wytrzymałam i po pół godzinie zastosowałam ponownie w nadziei, że ta reakcja bólowa jest chwilowa. Niestety ból nie ustępuje. Tak więc póki co nie mogę potwierdzić tych rewelacji.

  • wITAM!
   JAK RANA?
   CZY PIŁA PANI MAKSYMALNIE DUŻO WODY?
   JA UŻYWAŁAM AURICUM NIE SENSETIVE NA NACZYNKA NA ŁYDKACH. PO DWÓCH DNIACH O 4 NAD RANEM MIAŁAM BÓLE PRZEZ GODZINĘ LUB DWIE, LECZ NADAL PSIKAŁAM. POTEM MINEŁO. ZA KILKA DNI DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE NIE SĄ TO POJEDYNCZE PRZYPADKI. A JESZCZE KILKA DNI USŁYSZAŁAM, ŻE TRZEBA BYŁO PIĆ WIĘCEJ WODY. MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE WTEDY MIAŁAM WYJAZDY I DUŻO BIEGANIA – MNIEJ PIŁAM. MNIEJ PIJĘ OD MARCA. OD KIEDY WRÓCIŁAM NA FITNESS. BO PRZED TYM PRZEZ CAŁE ŻYCIE 3L SPOKOJNIE

   • Tak działa każdy produkt, który „coś naprawia”. Oprócz bólów może być też gorączka.
    Gdyby nie działał nie byłoby ŻADNYCH objawów. Pozdrawiam; Romuald

 11. Witam,
  Czytam i myślę sobie napiszę, nie napiszę… a napiszę. Mój wujek pozbył się nowotworu prostaty przez dwa miesiące. Gdyby skończył na 2-3 aplikacjach pewnie by tego nie doczekał. Ja pozbyłam się uciążliwej neuralgii nerwu bródkowego. Nie pomagały leki p/zapalne. U mnie wystarczyła kilkukrotna aplikacja auricum zewnetrznie i wewnętrznie i po jednym dniu ból odszedł i nie wrócił. Kciuk przeciążony pracą, leczony fizjo i fizykoterapeutycznie… bolący i strzelający …. jednym słowem w prostej drodze do operacji…. doszedł do siebie po półtoratygodniowym stosowaniu auricum. Pryskałam kilka razy dziennie.
  No cóż każdy ma swoje doświadczenia … ja mam takie. Więc może się komuś nie mieścic w głowie tłumaczenie nano to, nano tamto, to możliwe a to nie, a inne jeszcze głupie i niewłaściwe stwierdzenie czy kit dla ciemniaków…. Muszę powiedzieć Lavyl działa! I nie obchodzi mnie czy ten naukowiec jest znany czy nie. dziękuję, że jest! Pozdrawiam

  • Dzień dobry, bardzo zależy mi na kontakcie z Panią. Czy mogłabym prosić o udostępnienie kontaktu do Pani? Jakiegokolwiek. Będę bardzo wdzięczna.
   M.

   • Pani Marto, jeśli nie otrzymała Pani jeszcze odpowiedzi na swoją prośbę, to postaram się Pani pomóc. Mam podobne pozytywne doświadczenia, oraz wiele innych potwierdzonych wynikami badań lekarskich lub dokumentacją fotograficzną (amatorską), w tym zabliźnienie trudno gojących się ran, likwidacja łuszczycy, chrypki, niedosłuchu (szumy), refluksu, przebarwień na skórze, unormowanie poziomu cukru, ciśnienia, cholesterolu, i inne – jest tego dość dużo. Najlepiej działać we wczesnym stadium, a jeszcze lepiej – profilaktycznie. Dzięki takiemu podejściu od prawie 2 lat nie byłam w aptece: drugi sezon jesienno-zimowo-wiosenny przebyłam bez gryp, angin i przeziębień, poprawił mi sie stan stawów, narządów wewnętrznych, a jestem już emerytką. Pozdrawiam 🙂 [email protected]

  • Czy można prosić o szczegóły na co pomoglo i jaki produkt. Ile należy tego preparatu. Z góry dziękuję ,

 12. MÓJ PRZYPADEK SPRZED 4 dni
  o technologi Lavylites dowiedziałem sie od koleżanki która się tym zajmuje. Opowiedziała mi zasadę działania preparatów i stwierdziłem że nanotechnologia faktycznie daje coraz większe możliwości i że istnieje cząsteczka o takim rozmiarze który pozwoli penetrować ludzki organizm… Od intensywnej gry w tenisa nabawiłem sie kontuzji lewego kolana które zaczynało boleć pod obciążeniem ( w środku kolana). Ból był również wyraznie odczuwalny rano podczas leżenia na lewym boku. Ale do brzegu…
  Koleżanka popsikała mnie tym auricum kilka razy wieczorem w kolano plus na węzły chłonne przy szyji. Rano wysmarowałem kolano pożyczonym balsamem chyba tez auricum. Po śniadaniu byłem na 7 km spacerze w jurze krakowsko częstochowskiej (dużo podchodzenia, schodzenia, zeskakiwania ze skał itd- generalnie obciążenie dla stawów). Podczas tej wycieczki ani razu nie zabolało mnie kolano także byłem mocno zdziwiony i dalej jestem. Jest środa i po bólu ani śladu. Gdyby działał przeciwbólowo to po max 48 godzinach znowu by zaczęło boleć. Zastanawiacie się jak to możliwe …
  Moim zdaniem to medycyna informacji i te preparaty dostarczają leczniczą informację do komórek które realizują zapis czyli regenerują się, reprodukują itd. Normalnie za pośrednictwem układu pokarmowego nie zawsze jest to możliwe bo mamy zawalone żle funkcjonujące jelita od całego g****nego żarcia, przejadania się, stresu, antybiotyków itd czyli jemy coś zdrowego ale organizm nie jest w stanie tego wykorzystać i wszystko ląduje w toalecie. Ale to już inna historia.

  Podsumowując:
  Wydaję mi się, że tak to właśnie dział,a że dostarcza to co potrzebne tam gdzie organizm tego potrzebuje pobudzając komórkę do pracy. Medycyna informacji. Auricum na mnie zadzaiałał i tyle mogę powiedzieć. O reszcie nic nie wiem dopiero przymierzam się do zamówienia czegoś i testowania. Dla mnie temat bardzo ciekawy. Jak będę miał kolejne doświadczenia to może napisze o ile mi się będzie chciało 😉

  Pozdrawiam wszystkich

 13. Dwie sąsiadki poszły po zakupy do sklepu. Gdy wychodziły jedna z nich padła jak rażona piorunem. Leżała bez oznak życia. Ochroniarz zadzwonił na pogotowie, a koleżanka miała przy sobie produkt węgierskiego naukowca, więc zaaplikowała 3 porcje. Po chwili pogotowie zabrało nieprzytomną. Okazało się, że był to udar – lekarze byli zdumieni, że przeżyła. Według nich nie powinna żyć po takim udarze. Wniosek – warto mieć przy sobie ten produkt, bo nie wiadomo kiedy nas lub najbliższych trzeba będzie ratować.

 14. Pewien mieszkaniec Gdańska miał problemy z dwoma stawami łokciowymi. Przez 2,5 roku wydal na zlikwidowanie bólu w stawach 50 000 zł. Ból nie ustępował. Po zaaplikowaniu Lav…. kilkanaście razy w ciągu 2 godzin ból ZNIKNĄŁ ! 🙂
  Cały czas ktoś zmienia swój stan zdrowotny. Będę się dzielił tymi informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
  Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

 15. Najnowsza informacja. Znajoma poinformowała mnie, że po miesiącu stosowania sprayu dwa guzki na płacie tarczycy prawie zniknęły – ma dokumentację medyczną. Pozdrawiam; Romek 🙂 Będę się dzielił informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
  Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

 16. Pani lat 94 dosyć sprawna fizycznie, wstając od stołu, przewróciła się i podparła dłonią. Naciągnęła wiązadła nadgarstka.. Pojawił się silny ból i krwiak. Opiekunowie zastanawiali się czy nie zawieźć ją do szpitala celem sprawdzenia co się stało w nadgarstku. Przypomniało im się, że informowałem niedawno o jakimś sprayu, który mógłby pomóc w tej sytuacji. Zadzwonili do mnie. Po godzinie byłem na miejscu. Zaaplikowałem dwie pompki sprayu i po piętnastu minutach ból ustał. Zostawiłem spray. Opuchlizna zniknęła po dwóch godzinach. Krwiak zniknął prawie całkowicie po 24 godzinach. Ból nie pojawił się już więcej. Opiekunowie nie musieli jej wieźć na oddział ratowniczy szpitala, gdzie trzeba czekać w kolejce minimum 6 godzin, a często cały dzień. Pozdrawiam; Romek 🙂 Będę się dzielił informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
  Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

 17. Prześlijcie proszę informacje z konkretnymi przykładami i szczegółowym stosowanie. Z góry dziękuję.Jacek

  • Cały czas ktoś zmienia swój stan zdrowotny. Będę się dzielił tymi informacjami ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
   Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

 18. Witam! Proszę doradzić, co na 20-30 letnie po trądzikowe blizny na nosie, twarzy? Lavylbody czy olejek, czy jeszcze coś? Czy ktoś zna takie przypadki? Jestem też na fb – Natalia Palijczuk

 19. Kobieta która miała bardzo bolesne miesiączki, dzięki sprayowi L…. już ich nie ma. Nie musi cierpieć co miesiąc i używać środków przeciwbólowych ! Informacje jak aplikować spray na; [email protected] lub 600 67 99 21

 20. To dobrze, że nauka idzie do przodu, a nie się cofa.
  Jednak Polacy są wręcz uzależnieni od suplementów i biorą je na potęgę.
  Cena? – Ludziska wydają takie tysiące żeby być zdrowym, że czy preparat kosztuje 200 czy 500 nie gra roli. I tak to kupią. Zwłaszcza jak się im wmówi i opowie jakąś niewiarygodną historię. Oj, ludzie takie bajki wierzą, i to bardzo. A potem trafiają do tego zafajdanego konowała i proszą o pomoc, bo są w ostatnim stadium choroby. I leczenie wtedy już nie zadziała i kto jest winny?

  Skoro produkty tej firmy to nie suplementy i nie leki, to czy są w Polsce legalne?
  Bo tak, dziś są i wiele osób je stosuje, a jutro się okaże, że szkodzą, co najwyżej efekt działania jest równy ZERO.
  Tysiące ludzi nabitych w butelkę…

  Mamy wolność, więc życzę „wolnego” myślenia.

  • Romuald zaczołby przeprowadzać rozmowy z laptopem. Lavylites w światowym rankingu firm MLM za1015 rok po dwóch latach działalności jest na 218 pozycji. Co tydzień dostaję prowizję między 600 a 1000 zł netto. Do wglądu na indywidualnym spotkaniu. [email protected]

 21. Taaaa. Kiedyś tak genialny miał być flavon. Później lider przywódca zostawił wszystko w cholerę bo się pożarłi z innym…znalazł następny genialny produkt.

 22. Moja znajoma była na gastroskopii. 4 LUB 5 RAZY wciskali jej rurę do przewodu pokarmowego i podrażnili nabłonek oraz podrażnili migdały. Po zabiegu spryskała sobie gardło oraz na zewnątrz szyję i ból po kilkunastu minutach ustał. Dowiedziała się, że wielu pacjentów po gastroskopii musi brać antybiotyki żeby zlikwidować powstające zapalenie.
  Korzyść? Nie musiała raczyć się antybiotykami. Nie doszło do żadnych komplikacji. Po pół godzinie nastąpił całkowity powrót do zdrowia.
  Będę się dzielił informacjami, ponieważ kieruję się zasadą. „Pomagaj innym a Tobie też ktoś kiedyś pomoże”
  Romuald tel 600 67 99 21 mail; [email protected].

 23. Spróbowałam ten środek zgodnie z instrukcja sprzedawcy, a po 2 dniach picia (100 ml wody + 3-5 psiknięć po wcześniejszym wstrząśnięciu butelki), wymiotowałam cały dzień, bardzo dziwnie się czułam, a cała jama ustna zapełniona jest do dziś (juz 3 dzień) pleśniawkami. Najlepszy biznes dla farmacji to chorzy ludzie!!!

 24. Przyznam się,że jestem w szoku co piszecie! Jeśli ten produkt tak świetnie działa ,dlaczego tyle ludzi nadal choruje?? każdy swoje chwali, każdy zachęca i szuka naiwnych. Potem zostają już tylko ludiom długi, bo bliski i tak odchodzi…Jest wiele firm na tym rynku, działają w MLM , każdy żyd swój towar chwali, najlepszy, leczy ,uzdrawia…TYLKO ceny wygórowane, żadnych badań klinicznych, tajemnice…
  Jeśli taka rewelacja, podziel się tym z mamą onkodziecka, pomóż innym by nie musieli żebrać o pieniądze na leczenie za granicami kraju!!! Również zarobisz i też pomożesz!!!Sprawdziłam wiele firm „LR< DUO LIVE< Laminine…..Wszyscy gadacie to samo!

 25. Stosuję Lavyl Auricum juz ok roku .Mam problemy z kolanami,kręgosłupem (wypukliny+torbiel) ,stopami.Ortopedzi z chęcią wysłaliby mnie na operację(zap.nerwu).Rozpoczęłam psikanie Lavylem ,bo ból przy chodzeniu był nie do opisania.Nie wierzyłam w działanie Lavylu,śmiałam się z męża ?gdy mi go przyniósł i polecał.Ale spróbowałam.Po jednej aplikacjì,nie pomogło,a więc druga i trzecia, co kilka minut.Po kilku dniach -ulga.Ból mijał na długie godzin.Potem minął na kilka dni,znowu aplikacja przy powrocie bólu.Ból minął na długie miesiące.Tak samo stosuję Lavyl na kręgosłup,przedtem miewałam rwę kulszową kilka razy w roku(bo wystarczy nagły ruch lub podniesienie czegoś ciężkiego) teraz przy bólu kilkakrotna aplikacja super pomaga.Nie wiem ,co jest w Lavylu ale on działa fenomenalnie również przy ukąszeniach owadów.Ja
  wielki sceptyk-postanowiłam go sprawdzić ,gdy ugryzła mnie osa.Po 3 aplikacjach ból i pieczenie minęły,po 15 min.miejsce po ugryzieniu juz tylko swędziało.Mąż rozciął sobie masywnie rękę nożem-kilka aplikacji(nie jedna!) ,nie musieliśmy jechać na szycie,rana goiła się błyskawicznie.Balsam działa przy oparzeniach słonecznych,ściąga gorączkę i zaczerwienienie.No i najważniejsze-Lavyl działa na zwierzęta,a przecież one nie ulegają sugestii.Wypróbowalam na psie(ugryzienie osy w gardło ,bąble po kleszczach ,małe rany,skaleczenia) i kotce stosowałam balsam na koci łupież i rany).Weterynarze zawsze zdziwieni ,że TO działa.Ja osobiście polecam ,szczególnie tym ,którzy cierpią ból.Działanie Lavylu przy bólach kręgosłupa i kolan jest rewelacyjne.Pozdrawiam.

 26. Stosuję z całą rodziną produkty od ponad roku, poprawa lub całkowite wyleczenie m.in takich chorób jak:
  -pomaga na chorobę siatkówki wzroku, znakomicie poradził sobie w przypadku choroby jaskry i zaćmy,
  -odklejanie się rogówki (kto miał, wie jaki to okropny ból), brak nawrotów,
  -wada słuchu się zmniejszyła,
  -różnego rodzaju problemy skórne tj. łuszczyca, zmiany trądzikowe(rózowaty),
  -różnego rodzaju rany, stłuczenia, obrzęki, krwiaki, blizny, pajączki..
  -zmniejszenie się torbieli w piersiach,
  -infekcje intymne,
  -alergie, astma,
  -kamica nerkowa..

 27. Stosuję produkty od ponad roku z całą rodziną, i odkąd pamiętam zawsze stosowaliśmy ziołolecznictwo.
  Wypróbowaliśmy na wiele chorób ze skutecznym skutkiem: choroby wzroku: siatkówki, jaskry,zaćmy;
  kamica nerkowa, alergie, astma, łuszczyca, niedosłuch.. to tylko kilka przykładów, z którymi preparaty sobie poradziły!

 28. Wykryto u mnie microsporum canis – grzybicę psią roznoszoną przez koty (pobrano u dermatologa wyskrobinę skóry, z miejsca chorobowo zmienionego). Leczono mnie bezskutecznie przez półtora miesiąca, podajac bardzo silne lekarstwa doustnie i na skórę. Z jednego wyprysku zrobiły się dwie a następnie 4 bolące i piekące krosty. Konsekwencje ewentualnego progresu choroby były bardzo przykre. Udało się je pokonać właśnie Lavylem w błyskawicznym czasie. Sama nie mogę w to uwierzyć do dziś. Wystarczyły dwa dni, tylko dwa dni! Produkty te działają fantastycznie na skórę, ale nie tylko. Od tamtej pory zaprzyjaźniłam się z Lavylites. Polecam.
  Zainteresowanym podaję nr telefonu: 603810425

 29. Uważam,że jest to super produkt. Również w to długo nie wierzyłam. Koleżankę wyśmiewałam, że czary mary chce sprzedawać i to za duże pieniądze. W końcu przekonała mnie abym spróbowała na kurzajce (miałam ją od dwóch lat, żaden dermatolog nie mógł mi pomóc – ani wymrażanie, ani wypalanie, ani żadne apteczne środki). Kurzajka wyglądała strasznie i bardzo bolała.
  Więc zastosowałam Lavyl. Po dwóch tygodniach psikania (kilka razy dziennie) kurzajka wyschła i po kolejnym tygodniu nie miałam już po niej śladu.
  Przy okazji nieświadomie zlikwidowałam sobie narośl na skórze pod łukiem brwiowym tylko dlatego, że dotykałam popsikaną ręką na której była kurzajka.
  Myślę, że jednak nie był to efekt PLACEBO.
  Od tego czasu lavyl mam zawsze w domu.
  Myślę, że każdy powinien go spróbować i myślę, że każdemu jest w stanie pomóc – nawet jeśli to ma być efekt placebo.

 30. Dorośli ludzie i w takie głupoty wierzą! Przecież to zwykły kit! A te opisy chorób które wyleczył lavylites są po to żeby ten kit uwiarygodnić. To nie działa. I jeśli ktoś mówi że mu pomaga to tylko po to żeby Ci sprzedać przecież to MLM!
  Jak można być tak naiwnym?

 31. Pięknie to wygląda ale dla niskiego poziomu wiedzy o świecie… Jakie badania i kto je robił i kto je widział? Jakie patenty- nie ma ich na świecie, poszukałem. Jaki wynalazca? Jakie skutki uboczne? każdy preparat je powoduje a jeżeli nie powoduje to znaczy że go nie ma i nie działa…. Kto odpowiada za ew skutki uboczne jak by wystąpiły? Co jest materiałem tworzącym ten tzw nanoefektor który nie ma żadnej materii w sobie i jest nośnikiem którego nie ma…. I wiele innych pytań na które nie ma odpowiedzi a jak ktoś szuka nadziei to jest ona warta każde pieniądze. No i zasada jak wierzysz to nie pytaj a jak pytasz to…… „Spieprzaj dziadu…” tu chodzi o pieniądze a nie o cos innego jak w każdym MLM. POWODZENIA TYM KTORZY SĄ WIERZĄCY W TO CUDO…

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www