Moim zdaniem lider na rynku, świetna jakość i DZIAŁAJĄCE produkty

Opinia o firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

18
19
Rating opinii: 10.58 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Nie pisałbym, bo nie lubię się wywnętrzać w internecie, ale zauważyłem sporo opinii osób, które dużo piszą, nie mając pojęcia, o czym piszą. Ewentualnie dobrze wiedzą co robią, o ile to zagrożona konkurencja lub reprezentanci koncernów farmaceutycznych.
W mojej opinii to zdecydowanie najlepsze preparaty tego typu na rynku. W odróżnieniu od różnych placebo i czary-mary, naprawdę robią dobrą robotę. Przekonałem się, gdy parokrotnie przy pomocy Colostrum LR w ekspresowym tempie wyciągnąłem moją córkę z wirusówek, które regularnie przynosiła ze szkoły i chorowała po 2 tygodnie. Teraz widzę, że odporność znacznie się jej podniosła. Idąc za przykładem też zacząłem to brać i od tej pory skończyły się u mnie regularne infekcje uszu, nosa, gardła i zatok. Teraz cała moja rodzina podeszła do sprawy bardzo kompleksowo i efekty są przeciekawe. M.in. moja żona schudła prawie 10 kg, a ja 7, chociaż wcale tego nie oczekiwałem. Mógłbym wymieniać wiele innych sytuacji, które zaistniały wśród mojej rodziny i znajomych, ale i tak hejterzy to zasmrodzą.
A propos samych preparatów od LR, są to substancje naturalne, znane nierzadko od tysięcy lat ze swej skuteczności. Kto się interesuje i ma trochę wiedzy, ten wie.
Są też tacy, którzy wierzą jedynie w chemiczne, syntetyczne leki, kupowane wyłącznie w aptekach. Takie ich prawo i ich zapewne nic nie przekona, chociaż ich przodkowie, leczyli się skutecznie ziołami i innymi naturalnymi metodami. Może kiedyś koncerny zabronią nam pić herbatę z mięty czy rumianku zebranego na łące, bo nie da się tego opatentować, tanio wyprodukować i drogo sprzedać?
LR proponuje nam przede wszystkim DZIAŁAJĄCE produkty, które możemy śmiało stosować bez długiej listy efektów ubocznych, jak to ma miejsce w przypadku syntetyków. Do tego podane w gotowej do użycia, łatwej i znanej dla nas formie kapsułek czy płynów.
A sama forma dystrybucji czyli MLM, to tylko jedna z metod dotarcia do klienta i nic w tym złego. Jeżeli będąc klientem można jeszcze na tym zarobić, to tylko się cieszyć.
Podoba mi się, że nie ma w LR przymusu kupowania i polecania, a konto istnieje aż rok od ostatniego zakupu. Jeżeli chcesz to robisz, nie, to nie. Nie muszą się uciekać do uwiązywania kogokolwiek, bo ich oferta sama się broni.
W odróżnieniu od wielu innych firm MLM, bez problemu można znaleźć dane firmy, lokalizację siedziby, wszystkie nazwiska zarządu, itp. Bez rejestracji każdy może mieć wgląd w pełne portfolio produktów i sprawdzić ceny dla klienta końcowego. Jednak warto zostać partnerem, bo ceny są niższe nawet do 40%.
No i kogo jeszcze reklamuje Bruce Willis, Krzysztof Ignaczak czy Maja Włoszczowska?

2 komentarzy o “Moim zdaniem lider na rynku, świetna jakość i DZIAŁAJĄCE produkty

  1. Bruce Willis reklamował napój wysokoprocentowy „Sobieski”, ale źle na tym wyszedł, bo dostał wynagrodzenie w akcjach firmy (2.6% udziałów), a firma miała kłopoty finansowe. ”

    Jak podaje „The Wall Street Journal”, dług spółki Belvedere w 2009 roku (wtedy kiedy reklamy) szacowany był na 744 mln euro.

    • A co Sobieski ma do LR? Istotne, że to firma o dużym kalibrze i świetnej renomie, bo nie ma problemu z pozyskaniem sławnych gwiazd. Pan Ignaczak też źle na tym wyszedł? A Maja Włoszczowska? Jeszcze np. Guido Kretschmer, Karolina Kurkova, Cristina Ferreira i inni? Część tych osób dała swoje nazwiska całym liniom produktów LR. To chyba coś znaczy, czyż nie?
      A pisać aby pisać, to byle kto umie.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www