Najpierw spróbuj!

Opinia o firmie Lou Pre

24
14
Rating opinii: 17.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Wiele osób wypowiada się, a nawet nie miało w rękach produktów. Wiele osób mówi o braku profesjonalizmu, a nawet nie wie jak firma działa, jak działa sama strategia.
Szczerze mówiąc na początku byłem również bardzo sceptyczny, ale jakoś tak mam, że zanim zacznę wygłaszać opinie, najpierw sprawdzam. Polecam zrobić to samo, bo dzisiaj wiem, że produkty są świetne, i na domiar złego moja grupa i zarobki cały czas rosną, dlatego – najpierw spróbuj, później gadaj. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://system21wieku.pl/
Telefon
798716807

6 komentarzy o “Najpierw spróbuj!

  1. Sprawdziłam produktu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są beznadziejne. Uniwersalny płyn do podłóg pieni się jak oszalały i wcale nie myje powierzchni, brud jest rozmazany, płyn do paneli zostawia smugi, które ciężko odmyć, preparat do drewna to tragedia smugowa. Pozostałe preparaty nie są lepsze. Przetestowałam również zapachy i niestety w tym wypadku nie maja one wiele wspólnego z domniemanymi oryginałami, mąż jak i znajomi, potwierdzili moją opinię. Zdecydowanie odradzam, zakupy niewarte grosza.

    • Chyba koleżanka po prostu nie potrafi dokładnie sprzątać. A perfumy nie porównujemy to tych „oryginalnych”, bo nie tędy droga. Mamy swoją linie zapachową i ona może być intuicyjna, podobna do tych spotykanych na rynku, ale nie taka sama!! Nie chcemy podrabiać!

  2. Jak się używa jakiś środków to należy przeczytać etykietkę. Płyn uniwersalny jest mocno skoncentrowany dlatego daje się go pół nakrętki na wiadro i ładnie umyje podłogę bez smug. Wiem bo wypróbowałam. To samo z płynem do paneli. Co do preparatu do drewna sie nie wypowiadam bo nie używałam. Ale korzystałam z innych środków i większość są naprawdę dobrej jakości, szczególnie chemia do czyszczenia łazienki. Perfumy to samo. używałam i potwierdzam ich DOBRĄ JAKOŚĆ!

  3. Zgadzam sie z wypowiedzia Ani ,co do produktów to dokładnie trzeba czytać etykiety bo niektóre z produktów to koncentraty i czym więcej sie ich leje tym większe smugi ,jestem zadowolona i miło zaskoczona płynem uniwesalnym do mycia ponieważ sprawdza sie na wszystkich powierzchniach nawet tych na wysoki połysk , wszystkie lustrzane itp nie robia sie ślady ,ładny ma zapach i pieni się w niskiej temp. wody.Produkty sa profesjonalnie dobrane do potrzeb i gatunku materiału ,mydła sa wydajne i nie spływaja ,środki piorące jak najbardziej polecam ,sa bardzo gęste i wydajne zarazem no i skuteczne ,a perfumy w zależności co dla kogo zapachy sa mniej i bardziej intensywne ,sprawdziłam sa świetne ,ogólnie ciesze sie ,że mogę z nich korzystać i mieć je w zasięgu ręki:) pozdrawiam

  4. Co do produktów z lou pre jestem bardzo zadowolona.Płyn do okien z antyparą-rewelacja.Fugi po wyczyszczeniu są białe.Kabina prysznicowa umyła się bez problemu,zeszły ślady mydła.Używam tych produktów i nie mam zastrzeżeń.Poprostu trzeba umieć używać tych produktów i tyle.

  5. Produkty są świetne i nie drogie w porównaniu do Souvre.Sam używam ich w domu. Żel do przypaleń, żel kamień i rdza, płyn do tapicerki, płyn uniwersalny i do paneli, Granulki ( zamiast kreta ) są mega skuteczne. Polecam!!!

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www