Nieprofesjonalne podejście, przed oczyma tylko kasa!

Opinia o firmie Lou Pre

41
32
Rating opinii: 20 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Działam w marketingu wielopoziomowym od jakiegos czasu jednakże w konkurencyjnej firmie, kilka razy zdarzyło się że na moim spotkaniu pojawili się konsultanci Lou Pre, próbując uświadomić mi, że to co robie to bezsensowna dziecinada. Dodam jeszcze, że w mojej firmie jestem menadżerem, natomiast osoby, które próbowały mnie pouczać nie osiągnęły jeszcze nic w ich firmie. Pranie mózgu to dobre określenie, które padło we wcześniejszych opiniach …. Moje zdanie na ich temat jest krótkie: „Po trupach do celu” ….

E-mail
[email protected]

2 komentarzy o “Nieprofesjonalne podejście, przed oczyma tylko kasa!

  1. Jeżeli wraz z przejściem ludzi z Fm do LP przejdą też ich metody rodem z dzikiego zachodu to branża więcej straci niż zyska. Niestety ale po tym jak wielu pseudo menagerów wzięło się za FM bo im z góry napakowali do głowy mercedesów za friko i zysku pasywnego z nic nie robienia, wielu ludzi w ogóle nie chce rozmawiać jak słyszy MLM. Donoszenie na struktury rownoległe, próbowanie przepisywania ludzi. nagrywania rozmów. totalna masakra. Jak słyszałem takich młodych szczurów po 18-20 lat którzy na spotkaniach zapraszali mnóstwo znajomych i oferowali im złote góry to włos się jeżył. A ten ich tekst zapisz kilka osób i nic nie musisz robić do końca życia bo one będą pracować dla Ciebie to doświadczonych w branży MLM i śmieszył i straszył. Liderzy nie uczyli pracy, nie było wzorców, tylko grupy i obrót. Nic poza tym. Uderzali w młodych niedoświadczonych ludzi pełnych nadzieji obiecując mercedesy i doili obrót ile się dało. Skutkiem tego wielu młodych ludzi z super potencjałem nie chce słyszeć o MLM i kisi się po etatach a w rękach prawdziwych liderów mieliby szansę uwierzyć w siebie i stać się niezależnymi, wykorzystać swój potencjał. Jak zawsze po takim sukcesie na początku ściągną do nich rasowi wyzyskiwacze widząc falę na której mogą popłynąć. Nie potrafiący pracować z grupą tylko odcinać co miesiąc kupony z przelewów. Ot taki model pracy współczesnych młodych ludzi. Im mniej pracy, więcej kasy tym lepiej. Jestem od kilku lat w jednym z najstabilniejszych MLM w Polsce i tak z boku widziałem jak FM weszło, wzbiło się i przygasa a smród i niesmak młodych ludzi pozostał.

  2. Pseudobiznesmenów trzeba po prostu gnać. Psują wizerunek każdej firmy MLM, niezależnie czy jest to Lou Pre czy FM czy Amway. Są jak szarańcza. A zatem nie oceniajmy firmy, tylko durnych dystrybutorów.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www