Souvre Internationale – Opinie i refleksje

Opinia o firmie Souvre Internationale

96
53
Rating opinii: 70.29 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Chciałbym się podzielić z Wami kilkoma refleksjami na temat tego jak działa firma Souvre Internationale z perspektywy partnera będącego częścią tego projektu od roku oraz przedstawić opinie na temat firmy, produktu (szczególnie kolagen naturalny) oraz wynagrodzeń. Firma Souvre Internationale funkcjonuje od kwietnia 2016 r. i od tego czasu liczba jej partnerów rośnie w spektakularnym tempie (z tego co wiem to mają już ponad 30 000 osób, a po miesiącu mieli raptem 3500 osób, więc nie źle się rozwinęli) – nie bez przyczyny dostali nagrodę najszybciej rozwijającej się firmy z branży marketingu społecznościowego „Sukces Roku 2016”, a produkty (szczególnie kolagen naturalny) docenia coraz większa liczba odbiorców indywidualnych i firm. Na początku byłem sceptyczny do projektu, bo nie wiedziałem jak osoby odbiorą temat Souvre Internationale ze względu na coś nowego (a jak to bywa niepewnego na starcie) oraz produktów codziennego użytku, z produktami klasy premium. Kolagen naturalny, który osobiście dla mnie był trudny do polecania, stał się bardzo dochodowy, ponieważ jest certyfikowany oraz firma Souvre Internationale ma go od firmy Inventia na wyłączność, która już 14 lat tworzy ten produkt. Jest to produkt polski wytwarzany w laboratorium, a co najważniejsze firma Inventia istnieje i przy zaangażowaniu można otrzymać zaproszenie aby wszystko zobaczyć na własne oczy). Dodatkowo firma otrzymała Luksusową Markę Roku 2016r. za Kolagen Naturalny co dodatkowo potwierdzają pozytywne opinie użytkowników. Tyle tytułem wstępu – tego może się dowiedzieć każdy kto wejdzie na stronę firmy Souvre:-)

Natomiast chciałbym ocenić funkcjonowanie firmy. Pracuję od kwietnia 2016r. Nie pracowałem wcześniej w marketingu. Aktualnie mam swoim zespole 294 osoby i generuję obrót na poziomie 80 000 zł miesięcznie (to się przekłada na zarobki na poziomie 6500zł). Ktoś powie, dużo nie dużo, dla mnie to dużo i uważam, że to uczciwe płacenie, bo oprócz mnie pieniądze dostają osoby w moim zespole.

Na początku bałem się zaangażować na maxa w firmie Souvre, ponieważ dla mnie bardzo ważną kwestią jest stabilność i sens angażowania się w dany projekt. Prezesem projektu jest doświadczony przedsiębiorca (z 25 letnim doświadczeniem biznesowym), który często przyjeżdża na konferencję i angażuje się. Drugą osobą jest Pan Darek wielu znany z marketingu. Nie znałem go wcześniej osobiście ale aktualnie jest on również w zarządzie firmy Souvre i zarządza firmą z pozycji marketingowej. Jest to super rozwiązanie, ponieważ na bieżąco przekazujemy mu swoje uwagi i nowe pomysły, a on ze względu na swoje doświadczenie może to wdrażać w życie. Pan Darek nie raz na konferencjach mówił, że zawsze marzył aby mieć w końcu własną firmę z marketingu, którą będzie mógł zarządzać i mógł się oddać w 100%, dlatego też nie martwię się przyszłość firmy czy jakieś zmiany.

Firma Souvre Internationale oparta jest o marketing sieciowy. Jak to bywa jedni o tym mówią dobrze, a jedni mają mieszane zdanie (często ze względu na niekompetentnego Lidera, który jest bardzo istotny na początku naszej drogi).

Do firmy Souvre można zarejestrować się zakupując materiały marketingowe za 39,90 zł i nie ma się żadnych zobowiązań do robienia zakupów oraz można zarejestrować się kupując pełno wartościowy produkt bez zestawy.

Osobiście uważam, że nie każda osoba w marketingu osiągnie sukces. W dużej mierze ma na to wpływ odpowiedni lider, z którym współpracujemy oraz nasze zaangażowanie i kompetencję. Ludzie pracują z ludźmi. Firma może tylko tworzyć warunki do działania.
Moja opinia jest taka: firma Souvre proponuję bardzo dobre wynagrodzenie i cały czas się rozwija słuchając opinii Partnerów pracujących w sieci -> to się ceni.
Nie uważam, że marketing jest idealnym biznesem i że firma Souvre to raj, cud i maliny ale uważam, że jeśli ktoś się zaangażuje w ten projekt to jedyne pretensję będzie mógł mieć tylko do siebie jak mu nie wyjdzie, a jeśli ktoś nie przepada za pracą w marketingu to po prostu nie powinien się w tego typy projektów angażować.

E-mail
[email protected]

227 komentarzy o “Souvre Internationale – Opinie i refleksje

 1. Ostatnio znajoma poleciła mi kurację kolagenową Souvre i jestem pod ogromnym wrażeniem jej efektów! Z chęcią nawiążę współpracę z tą marką, bo jakość kosmetyków wskazuje na to, że warto. 🙂

 2. Witam.
  Czy ktoś z zainteresowanych może udzielić odpowiedzi jaka jest różnica między tym kolagenem Souvre i Inventia? Kolagen Inventia ma dokładnie ten sam opis i skład. Tylko kolor opakowania inny. No i w tekście Pana Wojciecha z Souvre jest informacja, że Souvre to kolagen Inventia. Jaka jest w końcu różnica między tymi produktami? Bo ten Inventia jest jednak tańszy. Jak się trafi na klienta co o to pyta to trudno wytłumaczyć.

  • Firma Souvre Internationale jest strategicznym partnerem firmy Inventia i ma od niej Produkty kolagenowe na wyłączność, czyli w firmie Inventia produkowane są produkty kolagenowe, a firma Souvre Internationale zajmuje się ich dystrybucją 🙂

   • Powiedzieć, że Souvre zajmuje się dystrybucją produktów Souvre, to tak jakby powiedzieć, że Ziemia jesst okrągła na pytanie kogoś o to co się dzieje na Ziemi. Nie wiem czy wyrażam się jasno, ale chodzi o to, że określenie „zajmuje się dystrybucją” trochę umniejsza rolę Souvre. Ze względu na to, że sama jestem Partnerką Souvre Internationale moge powiedzieć, że mają oni w swojej ofercie nie tylko wspomniany już Kolagen Naturalny, ale również:
    – Suplementy Diety (moją fawortyką jest witamina C – stosowana wraz z kolagenem),
    – Perfumy (wśród damskich – Europa, wśród męskich Afryka),
    – Kosmetyki do pielęgnacji ciała
    – Środki czystości (Płyn do fug daje zawsze radę).
    Każdy znajdzie coś dla siebie. Fajne jest to, że korzystając z produktów masz też możliwość dodania własnej marży i zrobienia dodatkowego „kieszonkowego” 🙂

 3. Marka Souvre poszerzyła wczoraj swoją ofertę o nową, genialną gamę produktową – perfumy z Linii Francuskiej i Kontynentalnej. Miałam okazję powąchać próbki i jestem zachwycona – zapachy są piękne, intensywne i trwałe. Perfumy zamknięte zostały w stylowych flakonach – naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem!

 4. Firma Souvre wykonała znakomity zabieg połączenia produktów premium z produktami codziennego użytku. To sprawia, że oferta dla konsumenta jest bardzo atrakcyjna oraz fakt dokonywania zakupów jak w każdym sklepie internetowym bez jakichkolwiek obowiązków. Można również wykazać się jako sprzedawca bo marża 30%+ daje duże pole do popisu. Natomiast każdemu polecam przejrzeć plan finansowy firmy. Opakowanie projektu w biznes MLM sprawdza się znakomicie i sprawia, że jest to projekt, z którym dzięki systematycznej pracy można zajść daleko.

 5. Miałam okazję uczestniczyć w jednym ze szkoleń produktowych Souvre. Imponuje mi profesjonalizm przedstawicieli tej firmy oraz niewątpliwa jakość oraz właściwości kolagenowych produktów. Rozważam dołączenie do grona Partnerów tej marki.

 6. Firma Souvre daje Partnerom gotowe narzędzia, które są niezbędne do rozwijania własnego biznesu. Sprawy logistyczno-administracyjne są po stronie firmy – do duże odciążenie. Reszta w rękach współpracowników Souvre, którzy są na dobrej drodze do osiągnięcia niezależności finansowej!

 7. Souvre Internationale to firma, która słucha i rozumie potrzeby swoich Partnerów. Bardzo szybko dostosowuje się do zmian na rynku i wdraża nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają naszą pracę.

 8. Na forach czeka się niekiedy miesiąc na nowe komentarze, a tu wysyp 200 w ciągu tygodnia? No to [ usunięte ]. Wszystkie komenatrze na jedno kopyto, [ usunięte ] Tak, tak wiemy, pol Polski, które was neguje jest konkurencja. Kosmetyki są super? Przypominam że parabeny i SLS-y, które mają silne działanie uczulające zostały wycofane z kosmetyków zaledwie ok 2 miesięcy temu. A wcześniej co? [ usunięte ] Dalej, jedyny naturalny kolagen? Każdy szanujący się kosmetolog, który czai bazę wie, że dla skóry ludzkiej najbardziej zbliżony jest kolagen cielęcy, ale pomijając to, rynek Polski oferuje dziesiątki naturalnych kolagenów, które [ usunięte ]. Następnie struktura: [ usunięte ] Robić. [ usunięte ] a przeciez mam salon kosmetyczny to mogę robić na ich kosmetykach. [ usunięte ] albo gorzej, bo po socjologiach, [ usunięte ] Ludzie, którzy ciężko pracowali aby się czegoś dorobić, [ usunięte ]. A teraz do pracy [ usunięte ]

 9. Powiem tylko tyle: Laur Kienta 2017 – nie trafia taki argument do kogoś, że to są produkty warte swojej ceny? Trudno jego strata. Firma rośnie w zawrotnym tempie i widać, że mają jeszcze sporo paliwo i dobrych pomysłów do zrealizowania. Polecam szczególnie serię kolagenową, która po prostu sama się sprzedaje!

 10. Przestańcie bezrefleksyjnie krytykować tę firmę. Spróbowałeś chociaż jeden z drugim ich produktów? Łatwo pisać opinie wyssane z palca jak nawet się produktu nie zastosowało. Polecam najpierw samemu sprawdzić, a później się wypowiadać publicznie. Opinie wśród moich znajomych na temat Souvre są tylko i wyłącznie pozytywne. Zróżnicowanie produktów pozwala każdemu wybrać to na co ma ochotę i jeśli ktoś szuka produktu premium to znajdzie coś dla siebie (seria kosmetyków z Kolagenem Naturalnym) albo produkty codziennego użytku (seria Your Beauty). Świetne produkty!

 11. Myślę, że każda osoba, która wypowiada swoje negatywne opinie na temat firmy powinna wpierw przetestować produkty. Również byłem sceptycznie nastawiony dopóki nie spróbowałem suplementów „sprawne stawy” jakie oferuje firma. Dzisiaj mogę wrócić do sportów jakie lubię.

 12. Zdobywane przez firmę nagrody w 100% odzwierciedlają jakość produktów. Ostatnio korzystałam z kuracji piękne stopy – efekt niesamowity i to w krótkim czasie!

 13. Miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji. Wiedza jaką posiadają zarządzający nt. marketingu jest ogromna. Dzięki nim firma Souvre ma możliwość stać się marką na skale światową.

 14. O firmie dowiedziałam się przypadkiem ze strony o wydarzeniu biegowym (w którym notabene brałam udział 🙂 ). Fajnie, że jest taka firma i w dodatku wspiera rozwój kultury sportu wśród ludzi. Mega plus za bieg souvre dla nich. Co do produktów to nic nie piszę bo jeszcze nie zdecydowałam się na zakup, ale wszystko przede mną.

 15. Firma fajnie się rozbudowuje (wprowadza nowe produkty do swoich cenników) i dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie co z przyjemnością będzie polecać. Dla mnie produktem no. 1 jest Kolagen Naturalny – to jak działa. Jak dla mnie rewelacja

 16. Niezwykle cieszy fakt, że to polska firma, a tak dobrze sobie radzi. Do tej pory korzystałem z kilku produktów gamy True Gentleman i jestem zadowolony. Myślę o zarejestrowaniu się jako Partner i możliwości dorabiania przez polecanie sklepu.

 17. Firma Souvre rozwija się w ekspresowym tempie. Bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście korzystam ze środków czystości ( płyn do mycia kabin prysznicowych, preparat do fug) i jestem zadowolona. Polecam każdej Pani domu!

 18. Najbardziej w tej firmie lubię to, że mają super produkty z gamy Kolagen Naturalny i Suplementy. Wysoka jakość i sprawdzeni dostawcy. Od ponad roku obserwuję firmę – śledzę ich poczynania w mediach społecznościowych, prasie branżowej i w innych mediach. Polecam Souvre,

 19. Przez niby przypadek o tej firmie przeczytałam zastanawia mnie czy mają uniwersalne i skuteczne środki czystości do prania do grzyba i oporne do czyszczenia fugi oraz toalety to wszystko dla alergików i z problemami skornymi. Jeśli takowe są to chętnie mogę być partnerem. Kolejne pytanie czy działa tylko w Polsce czy jest ekspansja na kraje unii europejskiej?

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www