THX Colway

Opinia o firmie Colway

4
10
Rating opinii: -1.67 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Colway to firma niezwykła. Podejście do ludzi, eventy, produkty są nie do opisania. Wiele wspaniałych wrażeń dzięki colway mnie spotkalo. Jestem wdzięczny za każdą chwilę, każdy gest ze strony firmy. Kocham w Colway przede wszystkim to, że jako szanujący siebie i swoich partnerów, parter biznesowy jest uczciwy i klarowny.

Colway to polska firma. To marketing sieciowy z ludzką twarzą, z historią trzynastoletnią w której podział zysków jest całkowicie klarowny.
Colway pokazuje w jaki, konkretny sposób, zarabia się setki złotych już w ciągu pierwszych kilku dni po przystąpieniu do organizacji, a tysiące (2-3 tyś zł) już po kilku lub kilkunastu tygodniach.

E-mail
[email protected]

4 komentarzy o “THX Colway

  1. Oj ludzie ludzie,kiedy wy zmądrzejecie i przestaniecie sobie dawac robic wodę z mózgu ,komu wy ten biznes robicie a najgorsze to te gadżety i wykłady za które trzeba również zapłacic hahaha.W dzisiejszych czasach wszystko można kupic w sklepach bez łaski i bez oszustwa ,dlaczego nie sprzedają tych produktów Maurycy i Jarek, sami w sklepach.Powiem prosto,nikt by ich nie kupił,tylko przez naiwnych dystrybutorów sa sprzedawane wmawiając im jaki to mogą osiągnac biznes gdzie cały marketing robią dystrybutorzy za własne pieniądze a to biznes ale dla kogo,wszystkie MLM są takie same,jeszcze troche i trzeba policzyc koszty i zyski i co zostanie? Maurycy i Zych hahaha,śmiechu warte jacy naiwni jesteście polaczki

  2. A jak nie cenisz i nie lubisz mlm, to co robisz na tej stronie? Trolujesz konkurencję? Nie ogarnęłaś się w strukturze i nie zarabiałaś więc lepiej wrzutę na stronie napisać i wylać żale jak to rzekomo nic nie można na tym zarobić? Słabi tak mają. Pozdrawiam

  3. Do wszystkich malkontentów!Skoro te wszystkie,,sieciówki,,są takie złe ,skoro mozna wszystko kupić w sklepach to dlaczego ta sprzedaż bezposrednia funkcjonuje i ma sie dobrze?Kupując w sklepie równiez napędzamy kasę komuś począwszy od producenta poprzez hurtownie i sklepy kazdy na kazdym produkcie zarabia.Pytanie czy produkt kupiony w sklepie jest tanszy czy drozszy od produktu kupionego w sieci.Odpowiedż jest znana,ze tanszy jest produkt kupiony w sieci,wiec po co te głupie komentarze pełne jadu itp.Czy to wazne kto zalożył firme i zarabia czy to jest Maurycy Turek czy Maurycy Grek albo nawet jakis murzyn,nie ma to znaczenia,wazna jest jakosc produktu i jego cena dla koncowego odbiorcy.Ponadto w sklepach jestesmy narazeni na tzw. np.chińskie podróbki a w sieci mamy oryginalny produkt.
    Czasami kupuję jakieś rzeczy w sieci i jestem z nich zadowolony,pozdrawiam wszystkich.Andrzej.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www