Program mieszkaniowy FM Group

FM Group i pierwszy program mieszkaniowy

Jeśli myślimy o własnym domu, to możemy go stworzyć z FM Group, ponieważ od stycznia 2016 roku ruszył program „Witaj w domu”.

Kiedy w danym miesiącu zbudujemy modelową strukturę, to FM Group wypłaci nam bonus w wysokości 2000 zł. Taki bonus możemy wydać, np. na spłatę raty kredytu czy zapłacenie rachunków. Jednak zanim zbudujemy taką modelową strukturę, firma będzie nas wspierać. W związku z tym będzie wypłacana prowizja. Taka prowizja na niższych poziomach będzie podwajana aż dwukrotnie na każdym z poziomów, ale trzeba spełnić warunki programu.

Jest to program przeznaczony dla partnerów od 0 do 21%. Za każdy miesiąc, w którym zbudujemy strukturę modelową zostanie nam wypłacony bonus mieszkaniowy w wysokości 2000 zł. Nie trzeba przedstawiać firmie FM Group żadnych rachunków, na które przeznaczymy wypłacone nam pieniądze.

Na poziomach 9 – 18% prowizja podwajana będzie dwukrotnie na każdym z poziomów. Podwajanie polega na pomnożeniu razy dwa kwoty, jaką mamy do wypłaty. Jeśli uda się nam szybko stworzyć strukturę 21% to jednorazowo dostaniemy bonus w wysokości 2000 zł. Natomiast, gdy uda się nam trzy razy pod rząd osiągnąć poziom 21% i stworzenie struktury modelowej, to firma zabierze nas na wypoczynek.

Jak budować taką strukturę?

  • przynajmniej na 6 odnogach, ponieważ premiowany jest nie poziom, ale modelowa struktura;
  • kiedy jesteśmy na poziomie 12%, ale mamy trzy odnogi, to należy demolować swoją strukturę do takiej wzorcowej (6 odnóg, najsłabsza 600 punktów), a dzięki temu dostaniemy podwójną prowizję z poziomu 12%;
  • osoby, które znajdują się w naszej strukturze, również mogą modelować swoje struktury i osiągać najwyższe prowizje;
  • punkty własne to 100 punktów.

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www