Samochody w MLM

Za pół roku możesz mieć mercedesa

Wiele MLMów kusi samochodami które „dają” swoim uczestnikom. Wielu przedstawicieli kusi tekstam itypu „za pół roku możesz mieć mercedesa”

Ale jak jest naprawdę?

Zazwyczaj samochody „dawane” są w leasing – co oznacza że trzeba za nie płacić raty leasingowe. To trochę tak jakby kupować samochód na kredyt – dostajesz auto ale co miesiąc za nie płacisz. Czałośc lub częśc tej raty pokrywa firma MLM – o ile utrzymujes odpowiedni poziom obrotów. Jeżeli nie – dopłacasz z własnej kieszeni.

Czasami zdarza się że ktoś dostaje samochód – bez konieczności płacenia w nagrodę za osiągnięcie jakiegoś poziomu, ale to musi być już stosunkowo wysoki poziom,osiągnięcie które nie przychodzi łatwo.

Często takie samocohdy są oklejone reklamą firmy. Mniej lub bardziej dyskretnie. Dzięki czemu ich kierowcy świadczą usługi reklamowe dla firmy.

Jakie auta w firmach MLM?

FM Group kusi mercedesami w programie „Mercedesem po sukces” – to chyba najbardziej znany przykład. Najczęsciej „dawane” są w leasing Mercededy klasy A – niezbyt reprezentatywne, ale jeździć się da. Dostać je można za osiągnięcie poziomu Złota Magnolia (21%), Perłowa Orchidea – ale część raty trzeba płacić samemu. Za wyższe poziomy są auta klasy C, E, S.

Souvre w programie AUTO-MOTYWACJA miało dawać Lexusy, ale zmienili zdanie i teraz każdy może sobie wybrać markę jaką chce.

Kyäni, a w szczególności Jag Team kusi Jaguarami. Mało kto je dotąd dostał (jak narazie chyba 3 osoby).

Akuna daje Opla Corsę lub Astrę. Trzeba jednak spełniać warunki kwalifikacji osobistej, czyli ok 3000 zł miesięcznie obortu struktury.

W Oriflame można dostać Volvo S40 (poziom Złotego Dyrektora), lub S60 (Dla Dyrektora Diamentowego). Trzeba dopłacać częśc raty.

W Golden Drop mozna dostać Fiata 500L w ramach programu Fiat 500 Golden Drop. Ciekawy jest program „Trampolina do sukcesu” w którym można dostać „dostęp” na 3 miesiące do takiego samochodu jeżeli jest się „dobrze rokującym” dystrybutorem, ale nie kwalifkuje sięjeszcze do zwykłego programu samochodowego.

Duo Life też proponuje Mercedesy i Jaguary.

FutureNet kusi samochodami marki Audi. Warunki do otrzymania A3:500 000 punktów, 15 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do zegarka, 1000 partnerów w zespole. Audi A4: 600 000 punktów,20 partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do Audi A3, 2000 partnerów w zespole. A6: 800 000 punktów, 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do Audi A4, 3000 partnerów w zespole. Porsche Panamera: 3 500 000 punktów; 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do programu samochodowego; 5 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Jakie firmy MLM motywujące samochodami pominąłem? Napiszczie proszę w komentarzach 🙂

2 komentarzy o “Samochody w MLM

  1. Właśnie tworzę nagranie na ten temat, dzięki za ten materiał, pomoże mi, nie ująłeś m.in
    LR jest najpierw opel corsa, później mercedes a na końcu porsche
    a także firmy Melaleuca która nie daje auta ale w programie samochodowym daje 2400 zł dopłaty do swojego auta jeśli jest wartości min 50 tys i nie starsze niż 3 lata 😉

Skomentuj

pola oznaczone * są wymagane, twój e-mail będzie ukryty
*
*
strona www